Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
 
Vybavili jsme tato studia
Je nám ctí podporovat tyto profesionály!

Z našeho blogu

  • Vše
  • Aktuality
  • Rady a návody
  • Reference
  • Rozhovory
  • Speciální prodejní akce
  • Tipy měsíce
21.11.2019

Evropská certifikace profesionální kvality QEP/MQEP

Asociace profesionálních fotografů (APF) ČR ve spolupráci s firmou FOMEI a společností CZECH PHOTO byla ve dnech 15. až 18. 11. 2019 hostitelem respektované evropské certifikace profesionální kvality, kterou již po čtyřicáté udílela Federace evropských profesionálních fotografů (FEP). Porota, složená z vybraných zástupců evropských asociací, držitelů těchto certifikátů a dalších ocenění, měla před sebou rekordní množství uchazečů o tyto certifikáty z celé Evropy.

Autor: Miloš Biško
28.06.2019

Zbrusu nová řada DMX světel

Toto léto finálně představujeme novou řadu profesionálních LED světel. Namísto ovládání přes WiFi, nabízí tato světla plnou podporu protokolu DMX, který je používán především ve filmové a divadelní branži. DMX standard umožňuje propojení a následné pohodlné ovládání světel, bez ohledu na typ světla a jeho výrobce. Je tedy výsledně možné kombinovat širokou škálu světel různého výkonu, funkcí a stáří.

Autor: Vítek Šimek
07.11.2019

Stanislav Petera důkladně prověřil nové světlo LED MINI 15W

S trvalými LED světly FOMEI pracuji v posledních několika letech často. A rád. Dokonce tak rád, že jsem na svých foceních téměř přestal používat záblesky. Tedy všude tam, kde to jde. Trvalá světla mají při mém stylu práce samé výhody. Hned vidím jestli modelům světlo sluší a jestli atmosféra, kterou se snažím vytvořit funguje. Mohu bleskově měnit výkon a dokonce barvu světla, aniž bych musel používat barevné filtry, to je funkce k nezaplacení. Krom toho jsou trvalá světla podstatně levnější než záblesky, takže není vyjímkou, že scénu svítím třeba desítkou jednotlivých zdrojů, ovšem všechny stojí dohromady stejně, jako tři záblesky.

03.05.2018

Nová řada duálních blesků Fomei: testováno Vikingy

Fotograf Stanislav Petera testoval nové duální blesky FOMEI.

Blesky od Fomei používám už dlouho. Procestovaly se mnou minimálně polovinu světa a doprovází mě jak na komorních, tak na těch opravdu velkých foceních. Takže když mi kolegové z Fomei nabídli, jestli nechci otestovat jejich zbrusu novou řadu, zajásal jsem. A prý by byli rádi, kdybych světla otestoval pokud možno v extrémních podmínkách, abychom zjistili, kde přesně mají hranice. Proč ne. Otestujeme je za použití Vikingů. Daleko na severu Evropy. Extrémní podmínky budou.

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.