Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
 
Fomei 30let
Vybavili jsme tato studia
Je nám ctí podporovat tyto profesionály!

Z našeho blogu

  • Vše
  • Aktuality
  • Oslava 30 let
  • Rady a návody
  • Reference
  • Rozhovory
  • Speciální prodejní akce
19.08.2020

Čtyři nová rolovací LED světla

Rozšiřujeme naši nabídku o čtyři světla z oblíbené řady LED ROLL. Nyní si u nás můžete vybrat z šesti typů  začínaje nejmenším rozměrem 21x21 cm a konče největším a nejvýkonnějším panelem 46x121 cm. Technologickou novinkou je RGB varianta s filmovými efekty a radiovým ovladačem. Hlavní devizou těchto světel je flexibilita, výkon a váha. Využití najdou jak u filmařů, tak u fotografů, kteří mohou využít hlavní výhody LED světel-tedy že rovnou vidí, jak bude finální scéna vypadat.  Všechna nová světla jsou dodávána přepravních obalech, kam se vejde jak světlo samotné, tak i jeho nejdůležitější příslušenství. Ke každému rozměru světla nově nabízíme i softboxy s voštinami.

Autor: Vítek Šimek
18.08.2020

Aktuálně z FOMEI optiky

FOMEI s. r. o. ruší účast na výstavě Natura Viva 2020

Vážení zákazníci a obchodní partneři. Rádi bychom Vás informovali o rozhodnutí firmy FOMEI s. r. o. nezúčastnit se výstavy Natura Viva 2020 v Lysé nad Labem. Důvodem je současná nepřehledná situace okolo COVID-19. Naše rozhodnutí jsme dlouho zvažovali a dospěli jsme k názoru, že kromě momentálních opatření a nařízení vlády ČR, která takovéto akce značně omezují, nejsme ochotni podstoupit riziko nákazy některého z našich zaměstnanců. Věříme, že naše stanovisko pochopíte a že se opět sejdeme v již klidném ročníku 2021.

Autor: Radek Hamouz
07.11.2019

Stanislav Petera důkladně prověřil nové světlo LED MINI 15W

S trvalými LED světly FOMEI pracuji v posledních několika letech často. A rád. Dokonce tak rád, že jsem na svých foceních téměř přestal používat záblesky. Tedy všude tam, kde to jde. Trvalá světla mají při mém stylu práce samé výhody. Hned vidím jestli modelům světlo sluší a jestli atmosféra, kterou se snažím vytvořit funguje. Mohu bleskově měnit výkon a dokonce barvu světla, aniž bych musel používat barevné filtry, to je funkce k nezaplacení. Krom toho jsou trvalá světla podstatně levnější než záblesky, takže není vyjímkou, že scénu svítím třeba desítkou jednotlivých zdrojů, ovšem všechny stojí dohromady stejně, jako tři záblesky.

03.05.2018

Nová řada duálních blesků Fomei: testováno Vikingy

Fotograf Stanislav Petera testoval nové duální blesky FOMEI.

Blesky od Fomei používám už dlouho. Procestovaly se mnou minimálně polovinu světa a doprovází mě jak na komorních, tak na těch opravdu velkých foceních. Takže když mi kolegové z Fomei nabídli, jestli nechci otestovat jejich zbrusu novou řadu, zajásal jsem. A prý by byli rádi, kdybych světla otestoval pokud možno v extrémních podmínkách, abychom zjistili, kde přesně mají hranice. Proč ne. Otestujeme je za použití Vikingů. Daleko na severu Evropy. Extrémní podmínky budou.