Igor Slovák

Fotografii se věnuji od roku 2014. Právě v této době jsem potřeboval udělat fotografie pro moje produkty a ohňovou show, ale žádný fotograf nedokázal naplnit moje představy. Od té doby se neustále věnuji zdokonalování se nejen v práci s fotoaparátem a svícením, ale také s postprodukcí, která je neodmyslitelnou součástí mé tvorby. Dnes prezentuji svoji tvorbu po uměleckým jménem Aratron’s Art.

Už jako malého chlapce mě fascinovala říše elfů, skřítků a nepřekonatelných bojovníků a magie. Krásné čarodějnice nebo přírodní magické bytosti mě natolik přitahují, že tento úchvatný pohádkový svět chci promítnou do mých snímků a fotografií. Miluji dramatičnost a hra světla s temnotou, které nacházím v mých vizích a snažím se je promítnout do umění.

Moje tvorba klade důraz na precizní světelné nastavení, jako na umělecký make‑up, či kostýmy s bohatými módními doplňky. Práce se světlem je důležitým aspektem mého stylu fotografie. Určitá dramatičnost či filmové svícení je přesně to, co vdychuje mému umění život a jedinečnost.

YT Aratrons ArtFB Aratrons ArtIG Aratrons Art