Kodak Express No 200

Firmu Kodak Express No. 200 s.r.o. znají dobře nejen profesionální fotografové, ale i amatérští milovníci zvěčněné krásy a nezapomenutelných okamžiků. V Hradci Králové nás najdete v centru města na třídě ČSA 270.

V naší nabídce služeb naleznete vyvolání filmů, zhotovení fotografií, skenování a digitalizaci, velkoformátový tisk, adjustaci fotografií, rámování na míru, digitální tisk. Dále pak prodej digitální fototechniky a příslušenství a v neposlední řadě služby profesionálního fotoateliéru.

S firmou FOMEI spolupracujeme již od roku 1998. V oblasti velkoformátového tisku jsme byli vůbec jedni z prvních.

V našem portfoliu najdete všechny typy materiálů pro tisk dodávané firmou FOMEI od nejběžnějších fotopapírů až po plátna, akvarely, baryty i speciality jako je čirý film, fototapeta, apod. Samozřejmostí je následná adjustace – laminování, kašírování, napínání fotopláten, rámování. Velkoformátový tisk považujeme za jednu z našich nejdůležitějších oblastí služeb, proto v tomto upřednostňujeme vždy osobní přístup ke každému zákazníkovi.

FB Kodak Express No 200 s.r.o.IG Kodak Express No 200 s.r.o. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.