Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Kubo Krížo

Mám 31 rokov a pochádzam z Bratislavy. Teraz žijem už 7 rokov v Prahe, kde hlavne pôsobím ako freelancer. Fotografovanie ma veľmi baví a nakoľko fotím rôzne veci, neviem sa jednoznačne zaškatuľkovať. Do Prahy som sa presťahoval hlavne kvôli skateboardingu a fotografii. Samozrejme v tom čase to bol môj celý svet a dokonca ešte stále aktívne jazdím. Vlastne fotenie skateboardingu sa odosobnilo trošku aj na mojej tvorbe. 

S chalanmi sme vo voľnom čase iba jazdili, tak som si samozrejme brával fotoaparát so sebou a všetko dokumentoval. Fotky sa páčili a to ma presvedčilo, aby som sa fotografii venoval aj naďalej....nebola už iná možnosť J Baví ma fotiť všeobecne. Rád skúšam nové veci a neostávam len pri jednom štýle či už je to digitál, analóg, športová fotografia, umelecká, komerčná a rôzne iné. Všeobecne vďaka skateboardingu som veľa cestoval po úžasných miestach a spoznal veľa ľudí, ktorých som dovtedy iba obdivoval. Je to jedna z najlepších vecí čo som možno spravil :)) 

Inak je to v celku paradox, že som veľmi dlhú dobu fotil bez svetiel. Keď som sa presťahoval do Prahy, nemal som to vôbec jednoduché. Všeobecne s prežitím, /začiatky na stavbe OMG/, lenže som tvrdohlavý a chcel som našim v rodine ukázať, že sa viem postarať sám o seba, čo sa našťastie podarilo. Dlhú dobu som túžil po svetlách a nemohol som si nič lepšie dovoliť než speedlitei /sorry za promo/, ale aj tak to bolo pre mňa na fotenie skateboardingu veľmi slabé. Konečne som si prednedávnom zohnal svetlá od Vás. K môjmu foteniu ich naozaj potrebujem...takže GOD BLESS FOMEI hah

FB Petr Jan JuračkaIG Petr Jan Juračka 

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.