Pavel Kopp

Pavel Kopp je producent, režisér a kameraman. Narodil se a vyrůstal v Praze, odkud se se svými rodiči v devíti letech odstěhoval do Říma, kde čtyři roky navštěvoval základní školu. Po svém návratu do Prahy během studií na střední škole založil amatérskou filmovou společnost Sunset Film Production a při studiu na Vysoké škole finanční a správní již věděl, že se v budoucnu chce věnovat filmařině, a proto začal spolupracovat se studenty FAMU a FAMO. 

Filmové tvorbě se profesionálně věnuje od roku 1999. Na kontě má stovky komerčních spotů a klipů. Natočil hudební videoklipy pro Richarda MülleraButy, Airfare, Horáčka a Hapku a další. Pro TV Prima režíroval seriály Aliho parťáci, Hrajeme s Alim a Šéfík internetu. Od roku 2018 se také podílí na tvorbě artových krátkometrážních filmů. V současné době vlastní úspěšnou filmovou produkci Pavel Kopp Production, která produkuje převážně reklamní spoty a disponuje také vlastní filmovou technikou. 

Pavel Kopp natočil v roce 2019 svůj debut jako hlavní kameraman celovečerní pohádku Princezna zakletá v čase a připravuje vlastní seriál, který odvysílá TV Prima.

YT Pavel KoppFB Pavel KoppIG Pavel Kopp