Přemysl Macl

Věnuji se lovecké střelbě a myslivosti. Disciplíny, v kterých závodím jsou následující: K4M, L4K, LKS, CZUB Tour, lovecká kombinace lovecký parkur a další. Tyto disciplíny střílím s kulovnicí ráže 22lr., 223 remington nebo z brokové kozlice. Dále se také aktivně věnuji myslivosti. Mezi mé nejlepší výsledky se dá považovat vítězství na mistrovství české republiky v K4M velkém standartu v kategorii Junior, dále jsem také ovládl celý turnaj FOMEICUP 2017, kde jsem si také vystřílel absolutně první místo.

Nedávno jsem vytvořil nový juniorský národní rekord v disciplíně K4M. Tuto sezonu (2018) se mi také podařilo vyhrát Celostátní přebor L4K v Kroměříži v kategorii Junior. Dále jsem závodil na celostátním přeboru ČR v lovecké kombinaci, kde jsem bral druhé místo v juniorech. Na jeden ze svých největších závodů teprve čekám – přelom června a července 2018 Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci v Itálii.

11th European Championship
Finale of European Cup - Combined Game shooting

Piancardato - Italy / 2018

Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci v italském Piancardato proběhlo pro české barvy velmi úspěšně. Mezi týmy se české družstvo umístilo na první pozici a Přemkovi Maclovi uteklo pódium o jedinou příčku. Při své premiéře se Přemek umístil na vynikajícím 7. místě.  Gratulujeme!

Sezóna 2019 přinesla opět skvělé výsledky.

Na květnových závodech v Kroměříži se střílel Celostátní přebor ČMMJ z kulovnice, kde Přemek vyhrál juniorskou kategorii a mezi profesionály se umístil na nádherném 4. místě. Následoval celostátní přebor ČMMJ, ale v lovecké kombinaci. Přemek opět vyhrál Juniorskou kategorii.

V červnu proběhlo v Estonském Tallinnu Mistrovství Evropy v lovecké kombinované střelbě. Přemek zde suverénně zvítězil v kategorii juniorů! Úspěch slavila nejen celá česká výprava, ale také nový puškohled Fomei 3-18x56 Foreman HTC LOCK se kterým Přemek střílel. A střílel parádně!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.