Tomislav Može

Tomislav Moze se narodil v roce 1982 v Záhřebu v Chorvatsku. Po absolvování BA na kinematografii na Záhřebské akademii dramatického umění pokračoval v magisterském studiu fotografie na téže akademii.

Jeho dílo bylo ukázáno na desítkách společných výstav, stejně jako na dvou samostatných výstavách. Jeho fotografie se mimo jiné nacházejí v Záhřebském muzeu umění a řemesel a Městském muzeu v Záhřebu. Jeho práce byla nominována do několika kategorií fotografického festivalu Rovinj Photo Days. Od roku 2012 je členem chorvatské asociace umělců uměleckoprůmyslových umění (ULUPUH).

V roce 2009 se stal oficiálním fotografem Red Bull Croatia, který se později rozšířil o globální tým předních fotografů Red Bull Photography. Prostřednictvím své práce s Red Bull pracuje na většině globálních projektů Red Bullu jako jsou Red Bull X-fighters, Red Bull Clif Diving, Red Bull Air Race, Red Bull Flying Bach, Red Bull Flying Illusion, Red Bull Foil Sails atd. ..

Pravidelně spolupracuje s agenturami jako Publicis, BBDO, Gray, Digitel, mezi něž patří klienti jako VIP Vodafone, T-Mobile, Staropramen, INA, Bellabeat, Erste Bank, Grave, Podravka, Vegeta, Rogers, Ozujsko atd.

YT Tomislav MožeFB Tomislav MožeIG Tomislav Može