Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
12.05.2020

Aktuální slevové akce | FOMEI slaví 30 let

Děkujeme všem našim zákazníkům za dosavadních třicet let. Jako formu poděkování jsme si připravili speciální slevové akce, za každý rok přesně jednu. Dohromady tedy rovných třicet!

Akce budou probíhat v určitých časových úsecích a vždy nabídnou jeden výrobek z oblasti studiového vybavení, jeden materiál pro tiskaře a jeden produkt z nabídky našich dalekohledů a puškohledů. Platnost aktuální akce je do 9. 6. 2020.Image 1

Přenosné LED světlo na dosvícení

Malé LED světlo o výkonu 15 W, rozsahem barevné teploty 3200-5600 K a možností práce na baterii. Světlo, které se vejde do každého batohu, můžete jej tedy mít neustále u sebe.  Na zadní straně najdeme slot na NP-F baterie, lze ho využít doslova kdekoli. Kvalita barevného podání splňuje ty nejpřísnější požadavky, CRI hodnota je 95+.

Detail ZDEImage 2

Malý turistický dalekohled

Model 10x25 BEATER MONO je monokulární dalekohled, který se hodí pro sport a turistiku. Unikátní pro každého, kdo řeší zejména velikost a hmotnost. BEATER MONO je ideální na cyklovýlety nebo zimní výpravy na lyžích. Silné, tmavě zelené pogumování a polycarbonátové tělo dalekohledu zaručuje jeho odolnost při každodenním používání. Dalekohledy jsou odolné proti vniknutí vody a prachu. Tubus je naplněn suchým dusíkem, což brání vnitřnímu orosení optiky při náhlé změně teploty.

Detail ZDE

Image 3

10x15 polomatný fotopapír

FOMEI Collection Velvet 265 je prémiový polomatný papír pro fotografie, z kterých se mají radovat i vnoučata. ISO certifikace potvrdila jeho neobyčejnou kvalitu a archivační potenciál. Povrch i podložka Velvetu 265 jsou staršímu bratříčkovi z éry mokrých minilabů k nepoznání podobné, avšak FOMEI Collection Velvet 265 nabídne větší archivační potenciál (fotografie neblednou), ostřejší kresbu a vyšší saturaci barev

Detail ZDENechcete přijít o další články a tipy?
Vyplňte e-mail a budeme vám je pravidelně zasílat.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Také nás můžete sledovat na Facebooku
Související produkty
FOMEI LED LIGHT SLIM 15W

Malé LED světlo o výkonu 15 W, rozsahem barevné teploty 3200-5600 K  a možností práce na baterii.

Akce
Kód: FY4328
1 450 Kč 1 100 Kč
909 Kč bez DPH
Skladem