FILM VIDEO FOTO LODZ - výstava, kde FOMEI opět nechyběla

18.04.2016

Ve dnech 7. - 9.4. se konal v polské Lodži již 19. ročník veletrhu Foto Video. Na této výstavě se prezentovala také značka FOMEI.

Polsko je velká země s téměř 40 miliony obyvatel. Proto není divu, že se zde koná každoročně veletrh FILM VIDEO FOTO, největší výstava ve střední a východní Evropě v tomto oboru. Letošní ročník byl již devatenáctý a probíhal za velkého zájmu vystavovatelů i návštěvníků. Výstavu navštívilo více jak 16 000 návštěvníků a zúčastnilo se jí na 150 vystavovatelů, kteří představili své produkty z oblasti foto-video příslušenství, studiové techniky a fototisku. Dále pak zde byla vidět pokročilá řešení v oblasti počítačové grafiky, zpracování obrazu a post-produkce. Součástí akce bylo také více než 100 workshopů, které jsou tradičním doprovodným programem. Ani zde FOMEI nechyběla.

I v letošním roce se značka FOMEI prezentovala prostřednictvím své dceřiné společnosti MEDIKON, která nabízí pro polské zákazníky prakticky totožnou nabídku s tou českou.

MEDIKON, mimo jiné, předváděl na svém stánku tyto novinky:

Dále byla prezentována kompletní nabídka FOMEI SLS, medií Fomei Collection a FomeiJet. Součástí stánku pak byly samozřejmě produkty z nabídky firem SIHL, DNP, EPSON, HARMAN (čb ILFORD), Hahnemühle ... , které Fomei zastupuje, nebo s nimi spolupracuje v České a Slovenské republice a také v Polsku.

Kolegové z MEDIKONu uspořádali také celkem 14 workshopů, kde ve speciálních prostorách připravili předváděcí akce se zaměřením na fototisk, studiovou fotografii, osvětlení a zpracování obrazu. Ve třech dnech tyto workshopy navšívilo kolem 1000 návštěvníků:

Na workshopech se podíleli tito lektoři:
Výstava je důležitou součástí obchodní činnosti na trhu v Polsku. Kolegům z MEDIKONu děkujeme za skvělou prezentaci značky a těšíme se na další ročník.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.