Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
05.12.2016

Filtry řady Fomei WDG

Dva velcí pomocníci fotografa, bez kterých se nelze obejít - ochranné filtry UV a polarizační C-PL. Představujeme střední řadu fotografických filtrů Fomei WDG.

Fomei WDG

Tenký rámeček filtrů WDG Fomei umožňuje použití i pro širokoúhlé objektivy a široká ohniska zoom objektivů. Povrch skla je ošetřen antireflexní vrstvou Multicoating (6 vrstev z každé strany). Ty zajišťují vysokou propustnost a minimální odrazivost (méně než 2%). Filtr je vyroben z optického skla se zvýšenou odolností proti poškrábání.

WDG filtry - UV

Základní funkcí UV filtrů je ochrana objektivu před ultrafialovými paprsky i mechnickým poškozením čoček. Filtry jsou výbornou pomůckou hlavně při fotografování za slunečného počasí a doporučujeme je použít v horských oblastech, kde pomáhají odfiltrovat modrý nádech snímků. UV filtr je neodmyslitelným příslušenstvím každého objektivu.

Image 1

WDG filtry - C-PL

Polarizační filtry slouží zejména k odblokování odrazů například při fotografování  vody nebo skel. Plynulým otáčením předního kroužku dochází k odfiltrování odlesků, což je užitečným pomocníkem při focení akvárií nebo automobilů. Polarizační filtry zároveň reprodukují sytější modř oblohy a jasnou bílou barvu oblaků. Maximalizují výkonnost objektivu a celkově oživí barvy snímku.

Image 2

Nechcete přijít o další články a tipy?
Vyplňte e-mail a budeme vám je pravidelně zasílat.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Také nás můžete sledovat na Facebooku
Radek Hamouzproduktový manažer - foto optika
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.