FOMEI 6-24x50 Foreman HTC PRO

26.10.2015

Myslivecká a střelecká veřejnost velmi dobře zná puškohledy Fomei. Zájemci o zaměřovací optiku mohou vybírat z modelových řad Beater, Beater II a Foreman. Právě nejvyšší řada Foreman byla rozšířena o novinku Fomei 6-24x50 Foreman HTC PRO vhodný zejména pro terčovou a sportovní střelbu.

Puškohled Fomei 6-24x50 Foreman je osazen ergonomickými prvky pro snadné a komfortní ovládání, mezi které patří výraznější rýhování u prstence zvětšení a stejně tak u nastavení balistických věží. Korekce paralaxy je nastavitelná v širokém rozsahu 23m – nekonečno. Odolný jednodílný 30mm tubus má optimální délku pro široké spektrum montáží.

Image 0

Model je vybaven přepracovanými záměrnými kříži leptanými na skleněné základně a je nabízen ve dvou variantách:
- THD .. s bodem uprostřed
- THC .. s křížem uprostřed

Image 1

Nastavitelné zvětšení je v rozsahu 6 až 24x. Objektiv o průměru 50 mm zaručuje kvalitní obraz i ve zhoršených světelných podmínkách. Krok rektifikace 1/8 MOA je předpokladem pro velmi přesnou střelbu na velké vzdálenosti. Všechny optické části jsou vybaveny vícevrstvou antireflexní ochranou HTC. Puškohled je plněný suchým dusíkem. Okulár i objektiv je chráněn klapkovými krytkami.

Image 2

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.