FOMEI NA VÝSTAVĚ IWA 2016 NORIMBERK

26.02.2016

Ve dnech 4.-7.3. se Fomei a.s., jako již tradičně, prezentuje na mezinárodní výstavě IWA v Norimberku. Své produkty bude vystavovat na větší ploše než to bylo v minulosti a také v jiné hale, tentokrát to bude hala 3A - stánek 306.

Výstava IWA je prestižní výstavou, kde najdete produkty z celého světa pro lov, sportovní střelbu, vybavení pro outdoorové aktivity, bezpečnostní aplikace apod. FOMEI a.s. tu na zvětšené ploše svého stánku bude prezentovat zejména novinky, které přišly na tuzemský trh v tomto roce, nebo se chystá jejich uvedení.

Budou to především taktické puškohledy FOREMAN 6-24x50 THC a THD, které již byly nabídnuty na tuzemském trhu a čeká je "ostrý" start i pro zahraniční zájemce. Již nyní tento nový puškohled zaujal nejen svými technickými parametry, ale zejména designem použitých záměrných osnov THC/THD.

Pro návštěvníky výstavy IWA je novinkou, u nás již zavedená řada, puškohledů BEATER II, která se liší od svých předchůdců ovládáním osvětlení červeného bodu den/noc a použitím bronzových dílů středové mechaniky. Také se liší designem ovládacích prvků.

Z oblasti pozorovací optiky bude představen špičkový monokulár 20-60x85 FOREMAN PRO ED, jehož optická konstrukce je zhotovena z ED materiálu.

S předstihem tu bude také prezentován nový puškohled FOREMAN 6-18x50 HTC PRO s elektronickým ovládáním intenzity červeného bodu, který doplní již zavedený a oblíbený rozměr 3-12x50 HTC PRO

Fomei a.s. zde bude, kromě novinek, vystavovat svou standardní širokou nabídku, ve které jsou dalekohledy, Spotting Scopy, puškohledy, příslušenství k dalekohledům atd.

Zvětšili jsme stánek, abychom Vás mohli seznámit se všemi novinkami.

Image 1

Těšíme se na Vaši navštěvu.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.