Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
30.01.2017

IWA 2017 – Fomei na výstavě v Norimberku

Ve dnech 3.-6.3. se značka Fomei opět prezentuje na prestižní mezinárodní výstavě IWA v Norimberku. Expozici firmy FOMEI a.s. najdete na stejném místě jako v roce 2016: hala 3A - stánek 306.

Výstava IWA se již tradičně stala místem, kde vystavovatelé prezentují své výrobky nejen pro evropský kontinent. Najdete zde produkty z celého světa pro lov, sportovní střelbu, vybavení pro outdoorové aktivity, bezpečnostní aplikace apod.

Velká část expozicí je věnována zaměřovací a pozorovací optice. Mezi tradiční vystavovatele patří také česká firma FOMEI a.s. Expozici této značky najdou návštěvníci v hale 3A – stánek č. 306.

Značka FOMEI zde bude předvádět především novinky, které byly zařazeny do prodeje na závěr loňského roku a nyní se postupně dostávají na trh po celé EU.

Jsou to:

FOMEI 4-16x56 BEATER II PRL s možností nastavení paralaxy.
Ten se již na českém trhu začal prodávat, ale pro zahraniční partnery bude výstava IWA tím „ostrým“ startem.

FOREMAN 6-18x50 HTC PRO s elektronickým ovládáním intenzity červeného bodu.
V loňském roce představen jako prototyp, letošní výstava již nabídne sériový výrobek.

FOREMAN 6-24x50 THC a THD.
Samozřejmě nebude chybět ani loňská úspěšná novinka, taktický puškohled, který zaujal hned při své premiéře nejen svými technickými parametry, ale také provedením záměrných osnov THC/THD.

Expozice Fomei a.s. je koncipována jako společná expozice českých výrobců pod záštitou společnosti CZECH TRADE. Fomei a.s. zde bude kromě novinek vystavovat svou standardní širokou nabídku, ve které jsou dalekohledy, Spotting Scopy, puškohledy, příslušenství k dalekohledům atd.

Image 0

Těšíme se na Vaši návštěvu.