Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
14.03.2017

Konec řady inkjet médií HARMAN by Hahnemühle

Papírna Hahnemühle ukončila v měsíci únoru výrobu a v měsíci březnu ukončí i prodej řady médií HARMAN by Hahnemühle. Tyto produkty stále najdete v našem e-shopu ještě řadu měsíců, do vyprodání zásob. Ostatní dvě rozrůstající se řady, Hahnemühle Digital FineArt Collection a Hahnemühle Photo, kráčí dále.

Něco starého končí, něco nového začíná

FOMEI a.s. je distributorem produktů firmy Hahnemühle, tedy třech řad ušlechtilých inkjet médií: Hahnemühle Digital FineArt Collection, Hahnemühle Photo a HARMAN by Hahnemühle. Výroba médií řady médií HARMAN by Hahnemühle je ukončena. Tyto produkty stále najdete v našem e-shopu ještě řadu měsíců, do vyprodání zásob. Ostatní dvě rozrůstající se řady, Hahnemühle Digital FineArt Collection a Hahnemühle Photo, kráčí dále.

Nejoblíbenější papír z této řady, HARMAN by Hahnemühle Gloss Baryta 320, zůstane v nabídce, kdy zaujme pozici v řadě Hahnemühle Photo. Oblíbený papír HARMAN by Hahnemühle Matt Cotton Smooth 300 má zase nejbližšího „bratříčka“ v papíru Hahnemühle Photo Rag® Bright White 310 (z řady Digital FineArt Collection).

Image 1 Image 4
HARMAN by Hahnemühle Gloss Baryta 320  (listy, role). a Photo Rag® Bright White 310 

Řada HARMAN by Hahnemühle vznikla v roce 2010 a díky vám, našim zákazníkům, odvedla kus poctivé práce. Děkujeme vám za to! A věříme, že současná nabídka FineArt médií FOMEI Collection, SIHL MASTERCLASS, Hahnemühle Digital FineArt Collection a Hahnemühle Photo je dostatečně široká pro pokrytí vašich projektů. Koneckonců s rozhodnutím ukončit řadu HARMAN by Hahnemühle nic nenaděláme :o.

Image 2 Image 3
FOMEI Collection Baryta SILK 310 (listy, role) a SIHL MASTERCLASS Satin Baryta Paper 290 (listy, role)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.