Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
07.09.2015

Máme nové webové stránky, užijte si je

Ve spolupráci s hradeckou firmou CS Technologies s.r.o. jsme pro vás připravili nový web. Nový design, grafika, funkce, informace, zajímavosti. A to zdaleka není všechno.

Starý a nový vzhled naleznete na tomto obrázku.

Image 1

Naše produkty najdete v atraktivním a přehledném e-shopu. Určitě oceníte jeho nové funkce, jako je třeba snazší vyhledávání, hodnocení produktu, přidání produktů do oblíbených položek pro rychlejší další nákup, hromadnou obejdnávku atd.

V sekci Ambasadoři vám představíme osobnosti, které používají naše produkty a pomáhají nám při jejich vývoji.

Také pro vás píšeme blog. V rubrice aktuality si můžete přečíst o novinkách nejen ze světa Fomei. Těšte se i na zajímavé rozhovory. Ten první je s profesionálním fotografem Danem Vojtěchem.

Naši specialisté vám poradí a dají řadu tipů v rubrice rady a návody. Dozvíte se, jak vybrat dalekohled, fotopapír nebo čím vybavit ateliér

Stránky si prohlížejte klidně v telefonu i v tabletu, pro vaše pohodlí jsme zvolili responzivní design, který se vždy vhodně upraví dle rozlišení vašeho zařízení. Věříme, že se vám web bude líbit, dali jsme si na něm opravdu záležet.

Napište nám vaše reakce, rádi si je přečteme. Jen díky vaším reakcím můžeme stránky přizpůsobovat pro váš pohodlnější nákup. 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.