My jsme FOMEI - We are FOMEI

11.09.2017

Společnost nedělá jen její jméno, ale hlavně lidé, kteří v ní pracují. A proto jsme se rozhodli vytvořit ve spolupráci s Danem Vojtěchem naše logo právě z lidí, kteří se o vás starají a posouvají vaši tvorbu o krok dál.

Logo FOMEI

Image 1

Jak celý nápad na vytvoření loga vznikl?

Na výstavě FomeiTop k tomu autor fotografie Dan Vojtěch řekl "Dlouhodobě spolupracuji s Fomei, často se setkávám s pracovníky v Hradci Králové. Je to skvělá parta lidí a obdivuhodné je, že tým Fomei se nemění. Chtěl jsem nějak vyjádřit, že za značkou Fomei stojí stabilní a energický tým. Zalíbila se mi myšlenka vytvořit z pracovníků logo a napadlo mě k tomu využít bateriové blesky. Každý pracovník drží na fotografii blesk, který vydává světlo. To světlo může vyjadřovat energii jednotlivého „fomejáka“, ale dohromady tvoří Fomei.

Fotografování loga Fomei vznikalo v prostorách logistického centra v Hradci Králové. Celý fotografický den byl připraven tak, aby bylo focení zábavné, jak pro zaměstnance, tak pro fotografa a celý jeho tým. Důležitou věcí při focení bylo, že se musela pravidelně zavlažovat asfaltová plocha, aby fotograf dosáhl jednolitého černého pozadí, které díky vodě chytalo speciální lesk. Pro dokonalou fotografii z nadhledu jsme pro Dana Vojtěcha zajistili desetimetrovou vysokozdvižnou plošinu.

Backstage video z tvorby loga

Napínání plátna s novým logem