Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
25.05.2016

Optika FOMEI na Natura Viva 2016 v Lysé nad Labem

FOMEI se tradičně účastní velethu Natura Viva a představuje novinky i oblíbené modely dalekohledů, puškohledů a pozorovacích spotting scopů.

V minulých dnes se v Lysé nad Labem konala výstava Natura Viva. Tato populární akce prezentující výrobky a služby z oblasti myslivosti, rybářství a včelařství přilákala množství návštěvníků i profesionální veřejnosti. FOMEI byla tradičním vystavovatelem a partnerem veletrhu a nabídla široký sortiment mysliveckých, loveckých a pozorovacích optických přístrojů.

Z novinek nabídky FOMEI byl velký zájem především o sportovní puškohled 6-24x50 Foreman nabízený ve dvou variantách záměrných osnov - s křížem a s tečkou. Špičková modelová řada FOMEI Foreman zahrnuje také výkonný spotting skop 20-60x85 Foreman PRO ED vyhledávaný pro terčovou střelbu, pro vyhlídky do krajiny a zejména mezi ornitology. Samozřejmostí je plnění inertním plynem, vysoká světelná propustnost a precizní ostření pomocí dvou prvků pro rychlé a jemné ostření. Pozorovací dalekohledy doplnil model 8x56 Foreman využívající vysoký stupeň antireflexní ochrany prostřednictvím HTC coatingu na čočkách a DEC coatingu na hranolech. Největší předností tohoto dalekohledu je vysoká světelná propustnost, hranová ostrost a brilantní obraz.

Image 1

Tým FOMEI seznámil širokou veřejnost také s projektem Fomei Cup. Jedná se o střelecký turnaj pro mládež složený ze tří závodů pořádaný ve spolupráci s Českomoravskou Mysliveckou Jednotou (ČMMJ). První závod konaný v Jičíně na střelnici Pod Zebínem měl hojnou účast a mladí závodníci, i přes nepřízeň počasí, dosahovali špičkových výsledků.

Image 2

Další kola soutěže Fomei Cup se konají v Písku, Kroměříži a na závěr opět v Jičíně. S detailními informacemi se můžete  seznámit na Facebookovém profilu Fomei Cup.

Radek HamouzProduktový manažer - foto optika