ULF kampaň na film ILFORD ORTHO PLUS

02.04.2023

Společnost HARMAN oznamuje, že na jaře letošního roku proběhne speciální ULF kampaň na film ILFORD ORTHO PLUS. Jedná se časově omezenou příležitost získat neskladové velikosti tohoto jedinečného a úžasného filmu.

ILFORD ORTHO PLUS je extrémně jemnozrnný, ostrý, ortochromatický film vhodný pro technické i fotografické aplikace. Patří sem lékařské a vědecké využití, kopírování negativů i vytváření zajímavých snímků. Jako zavedený plochý technický film ORTHO PLUS  tradičně uspokojoval poptávku nefotografických uživatelů filmu, nicméně po jeho uvedení na trh ve formátech 135 (kinofilm 35 mm) a 120 (svitek) v říjnu 2019 jeho obliba výrazně vzrostla i mezi fotografy. Na rozdíl od panchromatického filmu může absence citlivosti filmu  ORTHO PLUS na červenou vytvářet jedinečné a působivé snímky. To také usnadňuje jeho zpracování, protože jej lze spracovat pod červeným bezpečným světlem.

Film ILFORD ORTHO PLUS není určen k delšímu skladování, měl by se zpracovat brzy po jeho potažení. Proto musí být náš výrobní proces pečlivě naplánován a neumožňuje žádnou flexibilitu v alternativních rozměrech. S ohledem na to prosím zvažte, jaké nestandardní formáty budete vy a vaši zákazníci požadovat pro tento a příští rok. Jakékoli požadavky obdržené po uzávěrce objednávek mohou být zohledněny až v příští kampani ORTHO ULF (za 18-24 měsíců).

ULF objednávky na rok 2023

Jak to funguje?

  • Stáhnete si tabulku níže (CZ – CZK ceny, SK – €)
  • Vyplníte množství a uložíte tabulku
  • Danou tabulku a vaše fakturační údaje zašlete na e-mail duchoslav@fomei.com
  • V průběhu července 2023 dorazí zboží k nám do HK a my vám ho obratem zašleme na adresu uvedenou  v e-mailu.

Závazné objednávky přijímáme do 30. 4. 2023

(Cena dopravy zde)

TABULKA - ILFORD ORTHO+