Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
10.02.2017

Unikátní možnost nákupu moderních fototiskáren se tříletou zárukou

Připravili jsme pro Vás dvě výjimečné tiskové sestavy. Ať jste profesionální fotograf nebo fotolaboratoř, zpozorněte. Vytvořili jsme tandem z minilabu a velkoformátové fototiskárny EPSON, řídíme ho novou verzí úžasného sw Mirage a navrch přidali tříletou záruku.

Výsledek? Posuďte sami.

Image 3

Bližší technické informace o produktech:

Produkt Odkaz
EPSON SureLab D700

ESL62001CX


EPSON SureColor SC-P6000 STD (A1+)

EX20002


EPSON SureColor SC-P8000 STD (B0+)

EX20003


Mirage LAB edition v3 | tiskový software pro minilab

EX20208


Mirage Master edition v3 | tiskový software pro LFP

EX20202

S důvěrou se svěřte do naší péče; věříme, že máme co nabídnout. Výroba zakázkové i ateliérové fotografie, grafických studií i reprodukcí uměleckých děl, obrazů imitujících historická díla i obrazů na plátně, to jsou úlohy jako stvořené pro uvedené tiskové tandemy. Jednodušeji a efektivněji už to nejde.

Máme v nabídce šest typů inkjet médií pro minilab a přes 80 inkjet médií pro velkoformátovou fototiskárnu: lesk, polomat, mat, baryt, plátno, akvarel, samolepka… zkrátka ať už si vzpomenete na cokoliv, naše odpověď zní ano. A nebyla by to FOMEI, kdyby ještě něco nepřidala: zákaznické ICC kalibrace médií jsou naše „hobby“. Věrnou barevnou reprodukcí a čb reprodukcí bez nádechu jsme doslova posedlí. Také máte rádi kvalitu?

Rádi Vám celý řetězec ukážeme a předložíme Vám finanční rozvahu. Domluvte si návštěvu show-roomu FOMEI na fototisk@fomei.com nebo 603 587 898. A nezapomeňte si vlastní fotografie – rádi Vám je vytiskneme!

Nechcete přijít o další články a tipy?
Vyplňte e-mail a budeme vám je pravidelně zasílat.
Také nás můžete sledovat na Facebooku
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.