Uvádíme na trh čtecí zařízení

04.08.2020

V dnešní době se produktová videa a livestreamy staly běžnou součástí komunikace na internetu. Plynulá řeč před kamerou je však pro většinu z nás nekomfortní a složitá. Velkou pomocí může být čtečka, neboli prompter. Toto zařízení nyní uvádíme na trh za skvělou zaváděcí cenu.

K čemu je čtecí zařízení dobré?

Díky polopropustnému sklu je možné plynule pustit předem připravený scénář před oči mluvčího. Čtečka nám tak umožní shodit část obav a vyhnout se zbytečným přeřekům a nepřesným vyjádřením. A to celé při zachování očního kontaktu s divákem.

Image 2 Image 3 Image 4

Pro koho je čtečka určená?

Čtecí zařízení ocení široká skupina lidí. Velkou pomocí může být pro všechny, kteří na denní bázi potřebují předávat velké množství informací. Takže ať už jste tiskový mluvčí, lektor, učitel, YouTuber, videomaker nebo třeba tvůrce podcastů, skrze čtečku můžete prezentovat své myšlenky a vědění rychleji než dosud.

Image 5

Jak to celé funguje?

Základem čtecího zařízení je polopropustné sklo, které zajišťuje odraz plynoucího textu z displeje (nejčastěji tablet/mobilní telefon) směrem k mluvčímu, který tento text z polopropustného skla čte. Díky vlastnostem skla je za něj možné umístit objektiv záznamového zařízení, takže mluvčí může hledět přímo do kamery a zároveň číst předem připravený text.

Image 1

(1) videokamera; (2) stínítko; (3) tablet/monitor; (4) polopropustné sklo; (5) směr pohledu do kamery; (6) odraz obrazu směrem k mluvčímu

Použití čtečky v praxi

Práce se čtecím zařízením FOMEI je velmi snadná. Jednoduchá kovová konstrukce s bytelnými prvky může být od rozbalení připravena do provozu v řádu minut. Naše zařízení je koncipováno pro provoz primárně s tablety (největší možná velikost je 12,9 palce - použít je tedy možné i největší iPad Pro), ale pokud je to třeba, je možné využít i smartphone. Jako záznamové zařízení je možné použít jak kameru, tak zrcadlovku nebo mobilní telefon. Pro uchycení mobilního telefonu je součástí balení i držák a polohovací kloub.

Image 6 Image 7 Image 8

JAK SE ČTEČKOU ZACHÁZET?

Čtecí zařízení na našem e-shopu