Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
10.12.2019

Vánoční dárky pro fotografy 2019

Jaký vánoční dárek koupit fotografovi? Těžká otázka, ale my vám rádi poradíme v oblasti světelné techniky. Hitem letošního roku jsou LED světla a jejich kreativní využití. Samozřejmě jsme vybrali i pár skvělých studiových a bateriových blesků. :-)

LED světla

LED bar - LED tyč

Image 1

Světelná LED tyč je perfektním nástrojem pro fotografy a filmaře, kteří potřebují snadno přenosné světlo na cesty i do studia. Pomocí více kusů LED tyčí si můžete postavit malou světelnou scénu jako ve studiu s blesky a příslušenstvím. Takže lze snadno zajímavě nasvítit portrét (2x LED světlo ze stran nebo 1x světlo zespodu a 1x shora). Ale i s jedním světlem můžete být kreativní. Díky napájení ze sítě, ale hlavně z baterie si můžete udělat mini studio kdekoli budete potřebovat. Součástí balení je přepravní taška, síťový adaptér, baterie a rukojeť pro pohodlné držení světla. 

FOMEI LED MINI 15W, 30W a volitelné příslušenství

Image 13

Univerzální malé LED světla z pevné kovové slitiny o výkonu 15W a 30W a barevné teplotě 5600K. Světla jsou vhodné pro fotografy, youtubery, blogery a kameramany. Ke světlům je možné dokoupit volitelnou sadu příslušenství, která obsahuje i softbox, komínek, voštinový filtr anebo například barevné a difuzní filtry. Pokud chcete cestovat s batohem, do kterého naskládáte fotoaparát, objektivy a dvě, tři světýlka, není to žádný problém. Světlo i příslušenství jsou zabalené v polstrované tašce pro bezpečný převoz.


Tipy z naší bleskové ⚡ nabídky

Bateriové duální blesky

Image 3

Bateriové duální blesky ocení fotografové, kteří tvoří v exteriéru a interiéru. Pomocí síťového nástavce a výměnné baterie si můžete předělat blesk tak, aby byl napájen z baterie nebo ze zásuvky 230V. U blesku T400 a T600 oceníte zejména malé rozměry a nízkou hmotnost pro snadné převážení. Pomocí systému odpalovačů HSS IV můžete pohodlně ovládat výkon a další funkce přímo z odpalovače blesku. Mobilní fotostudio do batohu

Image 12

Sada dvou bateriových (volitelně síťových) blesků je vhodná pro sportovní fotografy, a hlavně pro ty, kteří se světly cestují do těžko přístupných míst, nebo na výšlapy. Oba blesky můžete snadno ovládat vzdáleně od fotoaparátu. Vysílač pro odpalování blesků HSS TTL nabízí kompatibilitu pro Canon, Nikon, Fuji a Sony. Batoh je opatřen podvozkem a vysouvací rukojetí. Záda batohu jsou vyztuženy pro pohodlné nošení, a tak můžete fotit například v horách a nemít strach z velkého množství tašek, nebo batohů.

Zlatá střední cesta

Image 5

Poloprofesionální blesk Digitalis patří mezi velmi stabilní blesky s japonskými kondenzátory a robustní konstrukcí. Střední sílu výbojky (400 Ws) doporučujeme pro fotografování portrétů, postav a menších skupinek. Zároveň blesk doporučujeme pro fotografování produktů ve spojení s digitální zrcadlovkou.  Konstrukce blesku je vybavena bajonetem pro uchycení profesionálního příslušenství, které změkčuje a usměrňuje dopadající světlo. Součástí blesku je 16,5 cm reflektor a set bezdrátového vysílače a přijímače, síťový a synchronizační kabel. Ve studentském kitu je navíc softbox a stojan.

Ateliérové vybavení pro začátečníky

Image 4

Začněte fotografovat s kompletním setem blesků, stojanů a dalšího příslušenství. Blesky Basic 400P doporučujeme hlavně pro náročnější začínající fotografy. Blesky propojíte s fotoaparátem pomocí synchronizačního kabelu, který je součástí balení, nebo bezdrátově, pomocí odpalovačů (vysílač + přijímač). Široké možnosti příslušenství od softboxů, reflektorů až po další nástavce vám umožní tvořit a hrát si s dopadajícím světlem.  

René Tomaidesproduktový manažer - Studiové vybavení
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.