Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
22.11.2017

Vánoční dárky pro myslivce a sportovní střelce 2017

Vánoce jsou téměř tady a FOMEI pro Vás připravila pár tipů na dárky z myslivosti a sportovní střelby. Každého lovce potěší praktický dárek, který využije na svých toulkách přírodou. Dalekohledy FOMEI skvěle poslouží i za zhoršených světelných podmínek a Spotting scopy se budou hodit pro ornitologii nebo pozorování okolní krajiny. Pro sportovní a tréninkovou střelbu byl vyvinut nový puškohled 6-18x50 Foreman, který patří mezi nejlepší produkty této modelové řady.

Dárky na vánoce 2018

Dva tipy pro myslivce

Image 1

7x50 Leader RWP

  • Ideální dárek pro myslivce, milovníky lesní zvěře a všechny, kdo požaduji vynikající optický výkon i za zhoršených světelných podmínek.

ZCF konstrukce, vylepšené vidění za šera, plněný suchým dusíkem, voděodolný a prachuvzdorný, odolný proti vnitřnímu orosení, čočky K4 + SMC coating, hranoly BaK4, pogumování z tvrzené gumy, popruh + brašna

Image 2

4-16x56 Beater II PRL

  • Puškohled nové generace Beater II vhodný pro lov i sportovní střelbu. Vyniká vysokou světelností a přesností díky korekci paralaxy.

Puškohled modelové řady BEATER II plněný dusíkem s variabilním zvětšením a červeným bodem. Nově vybaven korekcí paralaxy. Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu, odpovídajícímu například kalibru 300WIN Magnum. Tubus je vyroben z hliníkových slitin. Povrchová úprava čoček SMC.

Puškohled pro sportovní střelce

Image 3

6-18x50 Foreman

  • Nejnovější puškohled řady Foreman vyvinutý zejména pro sportovní střelbu. Zvětšení, elektronická korekce červeného bodu a korekce paralaxy předurčují tento puškohled ke skvělým výsledkům.

Výkonný puškohled, který podává skvělé výsledky ve zhoršených světelných podmínkách, vybavený korekcí paralaxy. Další předností je elektronické ovládání intenzity červeného bodu, díky kterému nastavíte jeho jas podle aktuální potřeby. Použitý záměrný kříž - Crosshair dot.

Univerzální dárek pro všechny pozorovatele

Image 4

20-60x60 Leader Spotting Scope

  • Nezbytná pomůcka pro ornitologii, pozorování okolní krajiny nebo pro kontrolu terčů při sportovní střelbě. S adaptérem pro DSLR Canon nebo Nikon můžete pořizovat snímky ptactva, zvěře nebo i Měsíce.

Jednooký ZOOM dalekohled plněný suchým dusíkem. Voděodolný, prachuvzdorný, odolný proti orosení. Pogumované tělo, celoskleněná optika, čočky s SMC, hranol BaK4.

Radek HamouzProduktový manažer - foto optika