Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
02.12.2019

Vánoční dárky pro myslivce, sportovní střelce, turisty 2019

I letos jsme připravili pár tipů na vánoční dárky z našeho optického repertoáru. Rozdělili jsme dárky dle vašich zájmu. Máme tip na dalekohledy pro myslivce, turisty i ornitology. Puškohledy jsou rozděleny na puškohledy pro myslivce a puškohledy pro sportovní střelce. ;-)

Dalekohledy

Image 1

Dalekohledy pro myslivce

Optimální lovecký dalekohled nemůže být univerzální a proto Vám nabízíme na výběr několik variant. Nabízíme osvědčený model 7x50 Leader R, který vyniká vysokou světelností a hlavně širokým zorným polem. Dalekohled 10x50 Leader WR je perfektní volbou pro ty, kteří preferují nízkou hmotnost a brilantní obraz. Konstrukce tohoto modelu navíc poskytuje perfektní ergonomii a ovládání. V neposlední řadě pro Vás máme dalekohled, který se stal ikonou pro noční pozorování - 8x56 Leader PRO ED. Optická soustava tohoto úspěšného modelu je doplněna o komponenty z ED skla (sklo s nízkým rozptylem světla). Pozorovatel má tak k dispozici jasnější a kontrasnější obraz, který ocení zejména za zhoršených světelných podmínek.

Image 2

Dalekohledy pro turisty a ornitology

Výběr dalekohledů pro turisty zahrnuje klasiku od základních modelů Terronic 7x50, přes univerzální 12x50 až po praktický a kompaktní dalekohled s vyšší světelností 10x42 Beater, který je i voděodolný! Příznivci ornitologie jistě ocení modely s větším zvětšením. Jedná se o ekonomické modely Terronic 12x50 nebo 16x50 a zejména pak dalekohled 7-21x40 Leader RZ s variabilním zvětšením. Tento praktický kompaktní model je univerzálním pomocníkem pro všechny oblasti pozorování.

Image 3

Nové dalekohledy letošního roku

Novinkami mezi dalekohledy pro rok 2019 jsou jednak nové modely vlajkové řady FOMEI Foreman XLD, ale také dalekohled 9x63 Leader R, který se vrací v inovované verzi zpět do nabídky. Novinky z řady Foreman XLD vynikají skvělou světelností a to díky speciálním antireflexním vrstvám HTC a DEC. Jejich přednosti tak pozorovatel ocení zejména při zhoršených světelných podmínkách. Samozřejmostí je vodotěsná úprava a výborná ergonomie zvyšující komfort pozorování. Návrat dalekohledu 9x63 Leader R byl realizován díky vysoké světelnosti a spolehlivosti modelu. Jedná se o dalekohled, který je pro své rozměry  vhodný zejména na posedy a na čekanou.


Puškohledy

Image 4

Lovecké puškohledy

Vánoční nabídka loveckých puškohledů začíná úspěšným naháňkovým modelem 1~6x24 Foreman. Mezi jeho největší přednosti patří vysoká světelnost, velký rozsah zvětšení a zorné pole, které narostlo o úctyhodných 20 %. Osvědčená myslivecká klasika zahrnuje puškohled 2,5~10x50 Beater, který vyniká vysokou světelností a odolností své konstrukce. Mezi všestraně využitelné puškohledy patří rozhodně kompaktní model 3~12x50 Foreman. Jeho výbava zahrnuje nastavitelnou korekci paralaxy, vysokou světelnost díky antirteflexním vrstvám HTC a elektronické ovládání červeného bodu. Zákazník má na výběr záměrné osnovy G4 a DX. Je tak ideální pro loveckou, ale i sportovní střelbu.

Image 5

Puškohledy pro sportovní střelbu

Příznivci sportovní střelby jistě ocení puškohledy vlajkové řady Foreman 6~18x50, u kterých si zákazník může vybrat ze tří záměrných osnov - G4, DX nebo CD. Mezi přednosti těchto puškohledů patří vysoká světelnost, velké zvětšení a možnost korekce paralaxy. Na druhé straně nabízíme i ekonomickou variantu pro příznivce malorážkové a vzduchovkové střelby - puškohled 1,5~6x32 Terronic. Lehký a kompaktní model udělá radost každému, kdo hledá rozumný poměr výkon / cena.

Radek HamouzProduktový manažer - foto optika