Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
18.11.2018

Vánoční dárky pro myslivce, sportovní střelce, turisty

I letos jsme připravili pár tipů na vánoční dárky z našeho optického repertoáru. Rozdělili jsme dárky dle vašich zájmu. Máme tip na dalekohledy pro myslivce, turisty i ornitology. Puškohledy jsou rozděleny na puškohledy pro myslivce a puškohledy pro sportovní střelce. ;-)

Dalekohledy

Image 1

Dalekohledy pro myslivce

Optimální lovecký dalekohled nemůže být univerzální a proto Vám nabízíme na výběr několik variant. Nabízíme osvědčený model 7x50 Leader R, který vyniká vysokou světelností a hlavně širokým zorným polem. Dalekohled 10x50 Leader WR je perfektní volbou pro ty, kteří preferují nízkou hmotnost a brilantní obraz. Konstrukce tohoto modelu navíc poskytuje perfektní ergonomii a ovládání. V neposlední řadě pro Vás máme dalekohled menší rozměrem, ale veliký výkonem - 10x42 Leader PRO ED. Optická soustava tohoto úspěšného modelu je doplněna o komponenty z ED skla (s nízkým rozptylem světla). Pozorovatel má tak na šoulačkách výkonného pomocníka nejen pro denní dobu, ale i pro šero nebo nastávající večer.

Image 2

Dalekohledy pro turisty a ornitology

Výběr dalekohledů pro turisty zahrnuje klasiku od základních modelů Terronic 7x50, přes univerzální 12x50 až po praktický a kompaktní dalekohled s vyšší světelností 10x42 Beater, který je i voděodolný! Příznivci ornitologie jistě ocení modely s větším zvětšením. Jedná se zejména o Terronic 12x50 nebo 16x50, které můžete doplnit o stativ a užívat si tak komfort pozorovacích dalekohledů vyšší třídy.

Image 3

Nové dalekohledy letošního roku

Novinkami mezi dalekohledy pro rok 2018 jsou jednak nové modely vlajkové řady FOMEI Foreman XLD, ale také dalekohled 9x63 Leader R, který se vrací v inovované verzi zpět do nabídky. Novinky z řady Foreman XLD vynikají skvělou světelností a to díky speciálním antireflexním vrstvám HTC a DEC. Jejich přednosti tak pozorovatel ocení zejména při zhoršených světelných podmínkách. Samozřejmostí je vodotěsná úprava a výborná ergonomie zvyšující komfort pozorování. Návrat dalekohledu 9x63 Leader R byl realizován díky vysoké světelnosti a spolehlivosti modelu. Jedná se o dalekohled, který je pro své rozměry  vhodný zejména na posedy a na čekanou.


Puškohledy

Image 4

Lovecké puškohledy

Vánoční nabídka loveckých puškohledů začíná kompaktním modelem 3~12x42 Beater. Je to skvělá varianta pro toho, kdo hledá lehký puškohled pro kompaktní kulovnici nebo vhodný model pro rekreační střílení například s malorážkou. Osvědčená myslivecká klasika zahrnuje puškohled 2,5~10x50 Beater, který vynikajá světelností i odolností své konstrukce. A samozřejmě nesmíme zapomenout na letošní novinku - naháňkový puškohled 1~6x24 Foreman. Mezi jeho největší přednosti patří vysoká světelnost, velký rozsah zvětšení a zorné pole, které narostlo o úctyhodných 20 %.

Image 5

Puškohledy pro sportovní střelbu

Příznivci sportovní střelby jistě ocení puškohledy vlajkové řady Foreman 6~18x50, u kterých si zákazník může vybrat ze dvou záměrných osnov - G4 nebo DX. Mezi přednosti těchto puškohledů patří vysoká světelnost, velké zvětšení a možnost korekce paralaxy. Na druhé straně nabízíme i ekonomickou variantu pro příznivce malorážkové střelby - puškohled 1,5~6x32 Terronic. Lehký a kompaktní model udělá radost každému, kdo hledá rozumný poměr výkon / cena.

Radek Hamouzproduktový manažer - foto optika
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.