Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
09.02.2017

WPC 2017 - vyhlášení finalistů

Na začátku ledna byli v USA vyhlášeni finalisté letošního ročníku světové fotografické soutěže – World Photographic Cup. Z každé kategorie bylo vybráno deset nejlepších fotografií. Z České republiky se do finále dostali dva naši zástupci Miloš Fic a Oldřich Bubák, oba v kategorii reportáž.


Pokud jste přehlédli minulý článek o World Photographic Cup 2017, můžete si ho přečíst ZDE.

Probojovat se do finálové skupiny je obrovský úspěch, vždyť soutěže se účastnily stovky fotografů z pětadvaceti zemí. Jsme rádi, že se to českým fotografům opět podařilo! A těší nás partnerství s národním týmem, jehož kapitánem je Marian Beneš, QEP, člen Asociace profesionálních fotografů. Na všechny fotografie, které byly přihlášeny do soutěže, se můžete podívat ZDE. Určitě stojí za zmínku, že se do finále také probojovali čtyři slovenští fotografové. Úplný seznam finalistů všech šesti vyhlášených kategorií se nachází ZDE.

Slavnostní vyhlášení vítězů WPC 2017 proběhne tento měsíc v Japonsku – držme našim a slovenským fotografům palce!

Image 2
Miloš Fic, Pardubice (kategorie Reportáž) 

Článek s Milošem Ficem ZDE

O soutěží WPC 2017 se bude diskutovat také 27. 4. 2017 v klubu Lávka, kde Asociace profesionálních fotografů České republiky (APF ČR) bude pořádat již 14. ročník společenské akce Osobnost české fotografie.

Image 1
Oldřich Bubák, Pardubice (kategorie Reportáž)

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.