Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500
01.03.2017

WPC 2017 - vyhlášení vítězů

Už jsme vás dvakrát informovali o soutěži World Photographic Cup 2017. V této krátké zprávě vám poskytneme čerstvé novinky, protože 23. února jsme se dozvěděli, kteří fotografové vyhráli letošní ročník

Pokud jste náhodou promeškali dva minulé články o WPC 2017, ZDE se dozvíte základní informace o celé soutěži a ZDE jsme informovali o finalistech z Česka a Slovenska.

Jen pro rychlé zopakování. Z Česka se do finále probojovali dva fotografové, a to Miloš Fic a Oldřich Bubák, oba v kategorii reportáž. Slovensko bylo úspěšnější a do finále se dostali čtyři fotografové.

  • Dušan Holovej - Komerční fotografie
  • Stanislav Hricko - Digital Art
  • Martina Nemčeková - Portrét
  • Peter Svoboda - Reportáž

Na stupně vítězů se probojoval Oldřich Bubák, který obsadil třetí místo. Na zlatou příčku letos dosáhl Dušan Holovej se svou komerční fotografii hodinek. Na obě fotografie se můžete podívat níže.

Image 1
Dušan Holovej, Prešov (kategorie Commercial)

Image 2
Oldřich Bubák, Pardubice (kategorie Reportáž)

Gratulujeme Slovenskému týmu a především Dušanu Holovejovi k vynikajícímu výsledku! Děkujeme také za důstojnou reprezentaci Českému týmu, který vedl Marián Beneš. A gratulujeme Oldřichu Bubákovi k zisku bronzové medaile.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.