Sprache
Volejte +420 495 056 500
 
Je nám ctí podporovat tyto profesionály!

Z našeho blogu

  • Aktuality
  • How to use
  • Reference
  • Rozhovory
  • Speciální prodejní akce
  • Tipy měsíc
03.05.2018

Nová řada duálních blesků Fomei: testováno Vikingy

Fotograf Stanislav Petera testoval nové duální blesky FOMEI.

Blesky od Fomei používám už dlouho. Procestovaly se mnou minimálně polovinu světa a doprovází mě jak na komorních, tak na těch opravdu velkých foceních. Takže když mi kolegové z Fomei nabídli, jestli nechci otestovat jejich zbrusu novou řadu, zajásal jsem. A prý by byli rádi, kdybych světla otestoval pokud možno v extrémních podmínkách, abychom zjistili, kde přesně mají hranice. Proč ne. Otestujeme je za použití Vikingů. Daleko na severu Evropy. Extrémní podmínky budou.

04.01.2018

Dlouhodobý test: 10x52 Foreman

V časopisu Myslivost, vycházejí pravidelně články, které představují nové výrobky určené k provozování myslivosti. Ale je málo příspěvků, jak daný produkt funguje po určité době používání za ztížených podmínek, kterým lov bezpochyby je. V Myslivosti č.10/2013 vyšel článek Miloše Fischera o pozorovacím dalekohledu Fomei Foreman 10x52. Velmi mě zaujalo hodnocení zmíněného dalekohledu. Dovolím si několika větami přispět svými zkušenostmi s tímto výrobkem.

27.11.2016

Stanislav Petera - rozhovor o fotografování a životě

Stanislav Petera is known as a creative photographer who pays a great amount of attention to postproduction. His team makes photos with a dreamy feel, which could sometimes be compared to graphics of computer games or to paintings. He has recently done several big photographic projects. Last year he shot a calendar for the National Drug Headquarters and this year he made a calendar for the Army of the Czech Republic – parachute jumpers from the town of Chrudim, to be more specific.

Autor: René Tomaides
02.03.2016

Learn, learn and learn!

 www.klero.ru, https://www.facebook.com/denis.klero, https://www.instagram.com/denisklero
Denis Klero is known as a sports photographer in Russia, who is chosen for unique photography projects.

He is one of the Red Bull Russian key photographers and also belongs to an international family of photographers - Red Bull Photography. He has started cooperating with FOMEI company and became their Ambassador. He has been also working with The North Face company for a long time.

Autor: René Tomaides
Ich will nicht zu meiner verpasst nichts bekommen
Hier können Sie zu Veranstaltungen und Neuigkeiten in unserem Sortiment
abonnieren - können Sie einfach abbestellen.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.