We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details.
Sprache
Volejte +420 495 056 500
27.04.2017

FotoŠkoda FESTNa letošním Fotoškoda FESTU od 29. 5. do 4. 6. pro vás připravujeme sérii prezentací a workshopů, které jsou zaměřeny na oblasti ateliérového vybavení, fototisku a praktické vyzkoušení dalekohledů. Zaregistrujte se včas.


Fomei workshopy

Image 3

Jak si vybavit fotostudio od A do Z - René Tomaides

René Tomaides vás provede 10ti základními otázkami při vybavování fotostudia. Představí vám nové trendy v ateliérovém svícení vč. praktických ukázek. Při prezentaci se dozvíte, jaký je nejvhodnější prostor pro fotostudio, jestli si pořídit studiové blesky nebo trvalá světla, jak tvarovat a změkčovat světlo, jak se vybavit do exteriéru,  jaké jsou druhy fotopozadí. V druhé části prezentace se dozvíte jak svítit portréty s ledkovými tečemi a hruhovým LED světlem.

Image 4

Nové techniky LED svícení portrétu - Jan Novák

Specialista Fomei vás naučí pracovat s novými LED tyčemi a kruhovým LED světlem. Přímo na místě si ukážete několik světelných scén, na kterých si přímo na modelce vyzkoušíte fotografování zrcadlovkou, digitálním kompaktem nebo třeba i telefonem!


Image 5

Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. století - Jan Kaiser

Jak to udělat, aby tisky vypadaly jako z profesionálního studia? Jaké zvolit pracovní postupy a jaké pořídit vybavení? Jak nastavit monitor a jaký zvolit software? Důležitá je i volba tiskových materiálů, médií a nastavení tiskového řetězce. To vše a mnohem více se dozvíte na přednášce Jana Kaisera!

Image 6

Praha na dlani s dalekohledy Fomei - Radek Hamouz

Víte, jak vybrat správný dalekohled, jaké parametry při výběru rozhodují a co znamenají jednotlivé související pojmy? Přijďte se poradit s produktovým manažerem Radkem Hamouzem, který vám nejenom vše představí a vysvětlí, ale vše si budete moci vyzkoušet přímo na místě. K vyzkoušení budou špičkové dalekohledy Leader PRO ED nebo sportovní puškohledy Foreman. To vše na netradičním místě s neuvěřitelným výhledem - střeše obchodního domu Quadrio! EXTERNÍ KURZ: sraz Centrum FotoŠkoda - Infostánek (přízemí); posléze OC Quadrio.

Workshopy našich ambassadorů

Image 1

Adam Bakay a Petr Simon

Run the world

Adam Bakay a Petr Simon spolu tvoří kreativní tým. Cestují po světě a navštěvují spřátelené street komunity, kde tvoří fotografie a videa z turisticky nepřístupných míst. Výsledkem konceptuální práce je dokumentární film RUN THE WORD. Kromě dokumentu se oba věnují i práci na reklamních spotech např. pro značky Adidas a My Dear Clothing. Nahlédněte do street komunit po celém světě a nahlédněte do vizuálního světa Adama a Petra.

Peter Brichta

Peter si prošel mnoho různých stylů přes studiové a tiskové fotografie. V současnosti se soustředí na sportovní a komerční fotografie. Fotí pro Red Bull a mnoho dalších. Rád zkouší nové věci při práci se světlem, moderní technikou a kompozicí, aby vždy dosáhl výborných výsledků.

Image 2

Techniky svícení portrétu v ateliéru

Zkušený slovenský fotograf Peter Brichta vás provede základy svícení ve fotoateliéru. Vyzkoušíte si nasvícení portrétů s několika druhy příslušenství. Nahlédnete pod pokličku práce profesionálního fotografa, který spolupracuje na prestižních reklamních kampaních!

Light painting

Workshop s Peterem Brichtou je zaměřen na experimentální svícení a malování světlem. Pomocí světelných LED tyčí budeme speciálně nasvěcovat postavu a vytvoříme společně působivé fotografie! Přijďte si s námi hrát se světlem a ponořte se do techniky light paintingu!

Registrace

Sie wollen keine weitere Artikel und Tipps zu verlieren?
Füllen Sie eine E-Mail und wir werden sie Ihnen in regelmäßigen Abständen senden.
Folgen Sie uns auch auf Facebook
Ich will nicht zu meiner verpasst nichts bekommen
Hier können Sie zu Veranstaltungen und Neuigkeiten in unserem Sortiment
abonnieren - können Sie einfach abbestellen.