We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details.
Sprache
Volejte +420 495 056 500
17.03.2017

Nová řada filtrů EXUS Lens Protect SOLID do Marumi

Firma MARUMI se jako jeden z hlavních vystavovatelů účastnila výstavy Camera & Photo Imaging Show 2017 v japonské Yokohamě, kde představili svou novou řada filtrů EXUS Lens Protect SOLID.

Nová řada filtrů EXUS Lens Protect SOLID byla uvítána japonskými spotřebiteli s velkým nadšením. Značka Marumi je všeobecně hodnocena, jako jeden z lídrů na trhu s filtry, ale přesto dokázala překvapit. Úspěch řady EXUS LP SOLID jen návštěvníky utvrdil mocným dojmem, že produkty Marumi stále patří mezi nejkvalitnější.

Image 1

Už při předpremiéře filtrů Marumi EXUS SOLID na výstavě Photokina v Kolíně nad Rýnem proběhlo i jejich náročné testování. Kromě odolnosti proti prachu, vodě a jiným nečistotám se prokázala hlavní výhoda modelů Lens protect – sedmkrát vyšší tvrdost ve srovnání s běžnými filtry.

Ukázka tvrdosti:

Ich will nicht zu meiner verpasst nichts bekommen
Hier können Sie zu Veranstaltungen und Neuigkeiten in unserem Sortiment
abonnieren - können Sie einfach abbestellen.