Sprache
Kontaktieren Sie uns: info@fomei.com

Digital Pro X-1x Sender/2x Empfänger, FOMEI

Katalognummer: PROX012
Hersteller: FOMEI
Garantie: 24 Monate (Firmen 24 Monate)

Studioset von Fernsendern und Empfängern und Software PRO X.

infoline
Brauchen Sie Hilfe?
Kontaktieren Sie uns per E-Mail: sls@fomei.com

Die genaue Zusammensetzung des Sets finden Sie in der Lesezeichen "Set enthält".


Studioset von Fernsendern und Empfängern PRO X.

Set enthält:

1 x FY3447 Digital Pro X - Sender
2 x FY3446 Digital Pro X - Empfänger

Anzahl Produkt Beschreibung
2 FY3446 PRO X - radio receiver2,4GHz
1 FY3447 PRO X - DSLR radio transmitter 2,4GHz
Ich habe eine Frage über das Produkt Digital Pro X-1x Sender/2x Empfänger, FOMEI

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.