We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. See details.
Sprache
Volejte +420 495 056 500

Drytac JM44 SHA, laminator 112.1cm

Noch nicht bewertet

Over the past three decades, Drytac has evolved into one of the world's most highly regarded manufacturers of product for graphic finishing and display.

  • Garantie: 2 flug
    (IČ 1 flug)
  • Katalognummer: EX30004
Brauchen Sie Hilfe?  Rufen Sie 00420 495 056 500
€ 4 824,90
€ 3 987,52 ohne MwSt
Verfügbarkeit: Nicht auf Lager
  • Ausführliche Beschreibung
  • Technische Spezifikation
  • Download
  • Bewertungen
  • Counseling
  • Haben Sie eine Frage?

JM44 SHA je válcový laminátor se silikonovými válci o pracovní šíři 112,1 cm. Celokovová konstrukce, zpětný a dopředný chod, spouštění automatické či pedálem.

Systém Drytac představuje špičkový systém laminace, kašírování a dalšího finishingu obrazu, který činí z výtištěných fotografií nesmrtelnou obrazovou paměť.

Laminační tlakocitlivé fólie poskytují již vysoce odolným výtiskům z fototiskáren další významný stupeň UV a mechanické ochrany. Samozřejmostí jsou fólie umožňující realizaci určitého uměleckého záměru a oboustranně lepící montážní samolepky.

Spojením médii FOMEI Collection Gloss 265FOMEI Collection Chrome Film 215  a laminátorů Drytac získáte výsledek, který hrdě obstojí jak pro účely archivnictví a výstavnictví, tak jako venkovní grafika. Vždy nekompromisní kvalita a jeden systém.

Válcový laminátory Drytac pro tlakocitlivou (studenou) laminaci a kašírování obrazů je vhodný pro začátečníky i profesionály do fotografických a DTP studií a obchodů, kde dbají na kreativitu a chtějí nabídnout plnou šíři služeb. Rychlost posuvu činí u modelu JM44 91,5–550 cm/min.

Užití laminátoru je široké - nejen pro aplikaci laminačních fólií (Drytac Protac), ale také pro montáž laminovaných obrazů na substráty do tloušťky 2,5 cm, a to pomocí oboustranných podlepovacích samolepek (MediaTac a UltraTac).

- variabilní rychlost posuvu
- celokovová konstrukce
- dopředný a zpětný chod
- senzor pro bezpečné vypnutí
- řídící nožní pedál
- včetně odvíjecí hřídele
- silikonové válce

Model JM44SHA dále umožňuje:
- elektronickou indikaci rozvoru válců
- elektronickou indikaci přítlaku
- přední hřídel pro médium k laminaci
- odvíjecí hřídel krycího média

Záruka: 12 měsíců. Servis: FOMEI a.s.

Ich habe eine Frage über das Produkt Drytac JM44 SHA, laminator 112.1cm
Ich will nicht zu meiner verpasst nichts bekommen
Hier können Sie zu Veranstaltungen und Neuigkeiten in unserem Sortiment
abonnieren - können Sie einfach abbestellen.