Sprache
Volejte +420 495 056 500

Fomei 3D automatic panoramic head - 360H1A, DUAL set

New generation of automatic 3D head. Unique technology allows using this device as a panoramic head, which rotates the camera in all directions.

  • Katalognummer: FY3412
  • Hersteller: Fomei
  • Garantie: 2 flug
Brauchen Sie Hilfe?  Rufen Sie 00420 495 056 500
€ 1 169,80
€ 966,78 ohne MwSt
Verfügbarkeit: Lager
  • Ausführliche Beschreibung
  • Technische Spezifikation
  • Download
  • Counseling
  • Kit includes
  • Haben Sie eine Frage?

Automatická 3D hlava nové generace.

Unikátní technologie umožňuje použít toto zařízení jako panoramatickou hlavu, která otáči fotoaparátem všemi směry. 3D hlava je vyráběna v České republice, což zaručuje vysokou kvalitu.

Příklady použití:

3D foto předmětů panorama krajiny panorama místností (hotely, prodejny, galerie) Komfortní a sofistikované ovládání pomocí dotykového displeje mobilního telefonu, tabletu nebo počítače. Možnosti skriptů (přednastavených scénářů snímání). Uživatel komunikuje s jediným zařízením přostřednictvím Wi-Fi, další ovládané osy se synchronizují automaticky mezi dvěma Fomei 3D hlavami, které komunikují přes protokol Bluetooth. Osově symetrická konstrukce zařízení umožňuje část s výstupem pro řízení fotoaparátu použít v rotační části (pro panoramatickou fotografii) nebo v pevné části ( pro produktovou 3D/360° fotografii). Šiřoká kombinace roboticky i mechanicky ovládaných os (se shodnými systémovými upínacími rozměry pro libovolné kombinace).

Sestavení:

 K nasazení na stativ (není součástí produktu) slouží statiová destička, která se našroubuje na hlavu stativu. Do stativové destičky se pak lehce zasune 3D hlava a zajistí se pojistkou. Na 3D hlavu následně nasadíte dvojité rameno, které slouží k uchycení druhé 3D hlavy. Na druhou 3D hlavu se poté přidělá jednoduché rameno, které slouží k připevnění fotoaparátu nebo dalšího příslušenství.

Spuštění:

3D hlavu zapnete stisknutím a podržením tlačítka Power. Rozbliká se zelená (Wi-FI) dioda a rozsvítí modrá (Bluetooth) dioda. 3D hlava si vytvoří svoji vlastní Wi-Fi síť, ke které se následně připojíte se svým zařízením – smartphonem či tabletem.

CANapp aplikace:

3D hlava se ovládá pomocí softwaru dostpuného pro smartphony (iOS, Android) a tablety (iOS, Android). Pomocí softwaru si lze nastavit všemožné skripty snímání fotografií (počet otočení, rychlost otáčení, úhel otáčení, počet snímků a mnoho dalšího). Obě 3D hlavy spolu komunikují prostřednictvím technologie Bluetooth. První 3D hlava je označena jako „Master“ a druhá jako „Slave“. Druhá 3D hlava (Slave) je ovládáná skrze první 3D hlavu.

• software CANapp pro iPhone a iPad (iOS) ke stažení ZDE
• software CANapp pro Android ke stažení ZDE

Napájení a nabíjení baterií:

Hlava je napájena dvanácti dobijecími AAA bateriemi o kapacitě 900 mAh. K dobíjení baterií slouží microUSB kabel. MicroUSB kabel lze mít stále připojen a napájet tak rovnou ze elektrické sítě. Při nabíjení nejdříve svítí modře levá indikační dioda Wi-Fi (nabíjení prvních 6 baterií), poté pravá indikační dioda Bluetooth (nabíjení zbylých 6 baterií). Při plném nabití svítí modře prostřední dioda.

Tvoření panoramat:

Z výsledných fotografií lze jednoduše sestavit různá panoramata. Na trhu je mnoho kvalitních softwarů, my však doporučujeme PanoramaStudio 2 Pro verzi, která zvládne poskládat i sférické panorama.

Součást balení:

2x 3D Hlava 360H1A
1x Stativová destička
1x Jednoduché rameno
1x Dvojité rameno
1x Nabíječka
1x Přepravní kufr
12x AAA NiMH baterie

Ich habe eine Frage über das Produkt Fomei 3D automatic panoramic head - 360H1A, DUAL set
Ähnliche produkte
Fomei 3D automatic panoramic head - 360H1A, MONO A/M set

New generation of automatic 3D head. Unique technology allows using this device as a panoramic head, which rotates the camera in all directions.

Aktion
Produkt-Code: FY3411
€ 1 715,60
€ 1 417,85 ohne MwSt
Lager
Fomei 2D automatic panoramic head - 360H1A, MONO A set

New generation of automatic 2D head. Unique technology allows using this device as a panoramic head, which rotates the camera around its axis.

Aktion
Produkt-Code: FY3410
€ 602,60
€ 498,02 ohne MwSt
Nicht auf Lager
Ich will nicht zu meiner verpasst nichts bekommen
Hier können Sie zu Veranstaltungen und Neuigkeiten in unserem Sortiment
abonnieren - können Sie einfach abbestellen.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.