Sprache
Kontaktieren Sie uns: info@fomei.com

LS-401, stand for lights

Katalognummer: FY7306
Hersteller: FOMEI
Garantie: 24 Monate (Firmen 24 Monate)

Stable studio stand suitable for using with bigger softboxes or for background attaching

infoline
Brauchen Sie Hilfe?
Kontaktieren Sie uns per E-Mail: sls@fomei.com
Stable studio stand suitable for using with bigger softboxes or for background attaching. Aluminium tubes: Ø 35-20mm Metallic mechanical parts
NameWert
Gewicht2800g
Maximalhöhe3600mm
Minimalhöhe1090mm
Packungsgröße1090mm
Maximale Tragfähigkeit6kg
Ich habe eine Frage über das Produkt LS-401, stand for lights

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.