Sprache
Kontaktieren Sie uns: info@fomei.com

Master Boom 532, stand with boom, max. 532 cm, 3 section, Boom max. 240 cm

Katalognummer: FY3521
Hersteller: FOMEI
Garantie: 24 Monate (Firmen 24 Monate)

Professional high quality and robust stand 2 in 1 for usage with adjustable and extendable arm. Every part is constructed from chromed steel except exchangeable tightening handle. Stand offers very stable and heavy base (tripod), so you do not have to use sand bags in most of your project. Adjustable and extendable arm is based on really robust joint, so you do not have to worry that it will break. This stand proved itself like great photo assistant many times.

Weniger als 5 St.
€ 419,60
infoline
Brauchen Sie Hilfe?
Kontaktieren Sie uns per E-Mail: sls@fomei.com

Profesionální světelný stojan 2 v 1 pro použití jako vysoko robusní stojan nebo jako stabilní stojan s pohyblivým vrchním ramenem. Všechny součástky kromě utahovací výměnné kličky jsou z chromové ocely.

FOMEI Master Boom 510 Stojan

Rozměr: 166–510 cm

Max. nosnost: 30 kg

FOMEI Master Boom 510 Rameno

Rozměr: 155–280 cm

Max. nosnost 155 cm: 30 kg 

Max. nosnost 280 cm: 8 kg

NameWert
Gewicht22000g
Maximalhöhe5320mm
Minimalhöhe1680mm
Packungsgröße1720mm
Maximale Tragfähigkeit10kg
Ich habe eine Frage über das Produkt Master Boom 532, stand with boom, max. 532 cm, 3 section, Boom max. 240 cm

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.