Sprache
Kontaktieren Sie uns: info@fomei.com

Master LS-13B, stand, max. 290 cm, 4 section

Katalognummer: FY3513
Hersteller: FOMEI
Garantie: 24 Monate (Firmen 24 Monate)

Stand is suitable for universal usage in studio or outdoor. Robust construction from lightwieght material offering to transportation between projects, but even to stable light or background mounting in the studio.

Auf Lager
€ 96,20
infoline
Brauchen Sie Hilfe?
Kontaktieren Sie uns per E-Mail: sls@fomei.com
NameWert
Gewicht2500g
Maximalhöhe3800mm
Minimalhöhe1230mm
Packungsgröße1040mm
Maximale Tragfähigkeit10kg
Kopftyp
Ich habe eine Frage über das Produkt Master LS-13B, stand, max. 290 cm, 4 section

DVOULETÁ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto na tento výrobek FOMEI poskytujeme dvouletou záruku (24 měsíců) od data nákupu v plném rozsahu platnou jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů. Rozumíme situaci profesionálů, pro které je fotografická technika hlavním zdrojem příjmů, proto k záručním opravám nabízíme možnost zapůjčení ekvivalentní náhrady výrobku po celou dobu servisu.

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL 

  • Je-li obsahem balení či předmětem dodávky nebo její částí či součástí spotřební materiál (např. žárovka, zářivka, výbojka, baterie), je jeho životnost uvedena na výrobku, jeho obalu, návodu, nebo v záručním listě apod.) a není-li takto doba životnosti uvedena, činí životnost 6 měsíců.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.