Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Doprava a platba

Pro lepší přehlednost jsme pro vás připravili seznam způsobů doručení a platebních metod.

Způsoby doručení

Vyzvednutí zboží v Hradci Králové
 • Vyzvednutí zboží v Hradci Králové - nedostupné kvůli aktuálnímu usnesení vlády Zboží si můžete vyzvednout v pracovní dny v době od 7 do 14 hod přímo ve skladu naší provozovny FOMEI s.r.o., Machkova 587, 50011 Hradec Králové.
  Cena: ZDARMA
Vyzvednutí zboží na prodejně
 • Vyzvednutí zboží na prodejně - nedostupné kvůli aktuálnímu usnesení vlády Vyberte si prodejnu, ve které chcete zboží zakoupit a vyzvednout. V případě, že Vámi vybrané zboží spadá do kategorie Profisortiment, není možné si je vyzvednout na prodejně označené "Partnerská prodejna". Seznam partnerských prodejen zde.
  Cena: 60 Kč (ZDARMA při nákupu nad 800 Kč)
Geis Parcel a Česká pošta
 • Geis Parcel - aktuálně je dobírku možné hradit pouze platební kartou Zboží je doručováno přepravní službou General Parcel (GP), termín dodání zboží je do 5 pracovních dnů. Při přebírání zásilky je nezbytné použít ochranné prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek, šála či jiná textilie).
  Cena: 151 Kč (ZDARMA běžně při nákupu nad 6 000 Kč, aktuálně nad 500 Kč)
Geis Parcel
 • Přepravní služba Geis Parcel - nadměrná zásilka
  - aktuálně je dobírku možné hradit pouze platební kartou
  Tento druh dopravy je na výběr v případě, že objednáváte zboží, kdy jedna strana jeho balení přesahuje rozměr 2m. Při přebírání zásilky je nezbytné použít ochranné prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek, šála či jiná textilie).
  Cena: 290 Kč (ZDARMA běžně při nákupu nad 12 000 Kč, aktuálně nad 500 Kč)
Geis Parcel
 • Vyzvednutí zboží v HK - nadměrná zásilka - nedostupné kvůli aktuálnímu usnesení vlády Nadměrné zboží (jedna strana delší než 2m) si můžete vyzvednout v pracovní dny v době od 7 do 14 hod přímo ve skladu naší provozovny FOMEI s.r.o., Machkova 587, 50011 Hradec Králové.
  Cena: ZDARMA


Platební metody

osobní odběr
 • V hotovosti - aktuálně je dobírku možné hradit pouze platební kartou V případě osobního odběru hradíte částku hotově při převzetí zboží.
  Cena: ZDARMA
Převodem
 • Převodem na bankovní účet Částku uhradíte z účtu na účet. Odeslání objednávky se může pozdržet v závislosti na příchozí platbě. Jakmile platbu obdržíme, vaši objednávku vyřídíme.
  Cena: ZDARMA
PayU
 • On-line platba – PayU Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na stránku platební brány PayU.
  Cena: ZDARMA
Dobírka
 • Dobírka - aktuálně je dobírku možné hradit pouze platební kartou Zásilku vyřizujeme ihned. Aktuálně je dobírku možné hradit pouze platební kartou pomocí terminálu u řidiče přepravní služby při převzetí zásilky. Pro snížení rizika přenosu koronaviru nejsou aktuálně hotovostní transakce umožněny. Při přebírání zásilky je nezbytné použít ochranné prostředky dýchacích cest (rouška, respirátor, šátek, šála či jiná textilie).
  Cena: ZDARMA
Platba fakturou
 • Platba fakturou Tato volba je dostupná pouze pro partnery s podepsanou smlouvou o obchodní spolupráci.
  Cena: ZDARMA
Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.