We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.
Choose your language
Call +420 495 056 500

µLAB Eventphoto complete

Not yet rated

Kompletní sestava (fototiskárna, software, Wi-Fi SD karta, Wi-Fi router) pro event fotografa, který chce na různých společenských akcích pohodlně vyrábět fotografie.

  • Warranty: 2 years
    (Company 1 year)
  • Product code: EX21543
Need help?  Call 00420 495 056 500
€ 1 320.50
€ 1 091.32 without VAT
Availability: On request
Buy
Print Send by e-mail
This product can recommend to a friend. Simply fill in the required information and submit his product to an e-mail.
  • Detailed description
  • Technical specification
  • Download
  • Ratings
  • Counseling
  • Ask a question
µLAB Eventphoto complete /kompletní výbava (fototiskárna, software, Wi-Fi SD karta, Wi-Fi router) event fotografa, který chce na různých společenských akcích pohodlně vyrábět fotografie/ Sestava pro rychlý tisk přímo z DSLR. Vhodné pro svatby firemní akce, workshpy apod. Sestava HW+SW, která umožňuje bezdrátově odesílat fotografie na tiskárnu a okamžitě je tisknout, včetně předvolené grafiky. SD karta zajistí přenost fotografií z Vašeho fotoaparátu přímo do PC a tiskárny. Software X-event uživateli nabízí veškeré možnosti úprav fotografií (jas, kontrast, barevné úpravy, atd.). Navíc zde najdete i další možnosti - IDfoto, rámečky, texty, kalendáře, odstranění červených očí, atd. Celé prostředí softwaru X-event je přehledně uspořádáno, takže jeho obsluha je velice snadná a intuitivní. Funkce, kterou event fotografové opravdu ocení, je možnost automatického vložení libovolné grafiky (rámeček, firemní logo, atd.) do načtené fotografie a následného automatického tisku. Sestava obsahuje: 1x SD karta WiFi 1x přijímač WiFi 1x sw µX-EVENT 1x DNP tiskárna RX1
I have a question about the product µLAB Eventphoto complete
I do not want to miss anything
Here you can subscribe to events and news in our product range
- you can simply unsubscribe.