Choose your language
Call +420 495 056 150

AC-2, adaptér pro Creative set, FOMEI

Product code: FY427201
Producer: FOMEI
Warranty: 24 months (Company 12 months)

Adaptér pro příslušenství Creative set pro blesk Nikon SB 900. Adaptér je nutná součást pro použití komínkového reflektoru, beaty dishe, softboxu, nebo voštinového filtru ve spojení s DSLR bleskem.

infoline
Do you need a help? 
Call: +420 495 056 100
Adaptér pro příslušenství Creative set pro blesk Nikon SB 900. Rozměr otvoru pro nasazení blesku je 83 x 55 mm. Adaptér je nutná součást pro použití komínkového reflektoru, beaty dishe, softboxu nebo voštinového filtru ve spojení s DSLR bleskem.
I have a question about the product AC-2, adaptér pro Creative set, FOMEI

POUŽITÉ ZBOŽÍ FOMEI

  • Toto zboží je použité, avšak plně funkční.
  • Mohlo být vystavené v našich showroomech, použito při našich prezentacích a nebo mohlo být testováno našimi partnery a ambassadory.
  • Zboží vykazuje známky použití a může být viditelně opotřebené.

ROČNÍ ZÁRUKA PRO PODNIKATELE I KONCOVÉ ZÁKAZNÍKY 

  • Stojíme si za kvalitou našich produktů, proto i na použité zboží dáváme dobrovolně záruku 1 rok (12 měsíců) od data nákupu. Naše záruka je v plném rozsahu platná jak pro fyzické osoby, tak pro podnikatele, kteří nakupují na své IČO.
  • Případné závady řešíme přímo v Hradci Králové, kde provozujeme plně vybavený profesionální elektroservis, kde se o rychlou a kvalitní opravu postará tým proškolených techniků.
  • V našem technickém středisku máme rozsáhlý sklad náhradních dílů, opravy tedy standardně probíhají rychle bez jakýchkoli průtahů.

POZÁRUČNÍ SERVIS

  • Naše výrobky nekončí svůj život dnem vypršení záruky. Díky kvalitě dílů a stabilitě dodavatelů je našich blesků běžná opravitelnost víc než 10 let od data prodeje. Většinu závad řešíme opravou dílu, ne jeho pouhou výměnou. Řešíme jak závady elektroniky, tak i fyzická poškození.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.