Choose your language
Call +420 495 056 150

Digitalis PRO 400, studio flash head 400 Ws/300 W + receiver 2,4 GHz, FOMEI - used in workshops

Sale

Studiový blesk s aktivním chlazením, radiovým přijímačem a LCD displejem - použitý na workshopech.

  • Product code: FY786101
  • Producer: Fomei
  • Warranty: 12 months
Need help?  Call +420 495 056 150
€ 311.60
€ 257.52 without VAT
Availability: In stock
Print Send by e-mail
This product can recommend to a friend. Simply fill in the required information and submit his product to an e-mail.
  • Detailed description
  • Technical specification
  • Download
  • Counseling
  • Kit includes
  • Ask a question
Studiový blesk s aktivním chlazením a LCD displejem. U blesku můžete regulovat samostatně výkon blesku i pilotní žárovky nebo regulovat blesk i pilotní žárovku dohromady. Bajonet pro uchycení příslušenství je shodný se zn. Bowens. Při zapnutí blesku se zobrazí počítadlo záblesků, takže přesně znáte, kolik Váš studiový blesk za svůj „život" provedl záblesků. Radiový přijímač pro dálkové odpalování v základní výbavě !!!
Digitalis Pro - 400 RF Výkon záblesku
Výkon f-stopVýkon WsVýkon
5,54001/1
4,52001/2
3,51001/4
2,5501/8
1,5251/16
1,118,751/24
Další funkce a výhody blesku: 1. FND Displej - I ve tmě fotografického ateliéru můžete přehledně ovládat všechny funkce studiových blesků Digital Pro a Digitalis PRO. 2. Aktivní chlazení - Všechny studiové blesky Fomei jsou vybaveny ventilátorem pro přesné chlazení výbojky, pilotní žárovky a elektroniky uvnitř světla. Ventilátor prodlužuje životnost studiového blesku a všech jeho součástek a zaručuje, že s bleskem můžete pracovat, aniž by se blesk přehřál. 3. Skleněný ochranný kryt výbojky a žárovky - Skleněný kryt v čirém provedení zaručuje ochranu a delší životnost zábleskové výbojky a pilotní žárovky. Skleněný kryt chrání uživatele před popálením o pilotní žárovku. Prodlužuje životnost výbojky a žárovky a chrání je před mechanickým poškozením při nasazování reflektorů a softboxů. 4. Praktické držadlo - Studiové blesky Digital PRO, Digitalis PRO a Digitalis jsou vybaveny praktickým držadlem pro přenášení, natáčení blesku a také pro stahování blesku, pokud je upevněn na stropním systému. V případě upevnění blesku na stropní systém je možné držadlo uživatelsky přemístit tak, aby zadní ovládací panel nebyl vzhůru nohama. 5. Přesné ovládání výkonu výbojky a pilotní žárovky - U studiových blesků Digital PRO a Digitalis PRO máte přesně pod kontrolou nejen ovládání výkonu zábleskové výbojky, ale také pilotní žárovky. Výkon můžete ovládat v krocích po 0,1 výkonu. (1,1 - 5,5). Výkon žárovky a výbojky lze regulovat samostatně nebo proporcionálně dohromady, což umožňuje fotografovi lepší orientaci při fotografování. 6. Japonské kondenzátory - Pro delší životnost studiových blesků Fomei jsou uvnitř přístrojů použity japonské kondenzátory pro přesné nabití a vybití výkonu blesku. Kvalitní kondenzátory prodlužují životnost celého přístroje a zaručují přesné a rychlé nabití blesku. 7. Prodloužená záruka 5 let - Jako důkaz kvality těchto výrobků prodlužujeme záruku u řad Digitalis, Digitalis PRO a Digital PRO o 3 roky na výsledných 5 let. Prodloužená záruka se samozřejmě nevztahuje na pilotní žárovku a výbojku. 8. Počítadlo záblesků - Při každém zapnutí blesku se Vám zobrazí počet záblesků, který za svůj „život" blesk provedl. 9. Vlastní servisní středisko - Fomei, jako partner profesionálních fotografů, zajišťuje vlastním servisním střediskem záruční i pozáruční servis studiových blesků Fomei. Fotograf, který používá blesky Fomei, se může spolehnout na precizní opravu nejen v záruční době, ale i po ní.
I have a question about the product Digitalis PRO 400, studio flash head 400 Ws/300 W + receiver 2,4 GHz, FOMEI - used in workshops
I do not want to miss anything
Here you can subscribe to events and news in our product range
- you can simply unsubscribe.

By registering, I agree with the processing of my personal data.