Choose your language
Call +420 495 056 150

DNP DS-RX1HS | photoprinter + One Print | software

Product code: EX21199SW
Producer: DNP
Warranty: 24 months (Company 24 months)

A  low-cost set of DNP DS-RX1HS printer and an unique One Print printing software - now with a concessionary price.  >>> SAVE 4 580 CZK <<<

Original Price: € 1 139.20
Less then 5 PCS
€ 956.00
€ 790.08 without VAT
infoline
Do you need a help? 
Call: +420 603 587 902

A discount offer of a low-cost DNP DS-RX1HS printer and a unique One Print printing software for minilabs, event photographers  and for those, who are interested in the production of a passport photo.


>>> SAVE 4 580 CZK <<<

Image 7

  • Low-cost printer with a pleasant  price/output ratio. Despite its low-cost attribute, the DS-RX1HS printer can be a long-lasting worker with great output.  ...read more.

Image 8

  • Unique modular printing software ONE PRINT. Created in a way that will make the process of paper photography easier. The control elements are well arranged on one screen to  provide an easy process: OPEN > ADJUST > PRODUCE.  ...read more.

 
I have a question about the product DNP DS-RX1HS | photoprinter + One Print | software
Servis DNP

FOMEI záruka 24 měsíců pro podnikatele i běžné zákazníky

Nadstandardní záruka i pro B2B zákazníky – japonský výrobce termosublimačních tiskáren, společnost DNP, drží záruku 24 měsíců na většinu svých výrobků bez rozdílu, jestli ji koupí B2C nebo B2B zákazník (fyzická osoba nebo firma).

Rychlá záruční oprava

Certifikovaní servisní technici s dlouholetou praxí jsou základem velmi kvalitně odvedeného a zároveň rychlého servisu na vašem zařízení. Víme totiž, že pokud tiskárna netiskne, nevydělává peníze. A proto klademe velký důraz na rychlost, avšak se zachováním velmi vysoké úrovně provedeného servisu. To již ocenilo mnoho našich zákazníků.

Pozáruční servis

Je vaše zařízení již po záruce? Nebojte, i v takovém případě je vám se svými zkušenostmi a znalostmi FOMEI servis k dispozici. Kolegové se mnohdy dokáží postarat a k životu přivést i zařízení provozované mnoho let.