We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.
Choose your language
Call +420 495 056 500

Mirage Master Canon Edition v3 Dongle DEA

Not yet rated

Mirage is exclusive printing application produced exclusively for EPSON and Canon printers. SW mirage replaces print drivers and RIPs at the same time and is well arranged and more efficient. For printers with width up to 162.5 cm.  

 • Warranty: 2 years
  (Company 1 year)
 • Product code: EX20212
Need help?  Call 00420 495 056 500
€ 592.30
€ 489.50 without VAT
Availability: Not in stock
Buy
Print Send by e-mail
This product can recommend to a friend. Simply fill in the required information and submit his product to an e-mail.
 • Detailed description
 • Technical specification
 • Download
 • Ratings
 • Counseling
 • Kit includes
 • Ask a question
Mirage je exkluzivní tisková aplikace vyvíjená výhradně pro tiskárny EPSON a Canon. SW mirage nahrazuje tiskové ovladače a RIPy současně, přičemž je přehlednější a efektivnější. Verze Master Edition řídí všechny foto-tiskárny řady EPSON Stylus PRO, EPSON SureColor a Canon iPF, od A3+ modelů až po velkoformátové tískárny šíře 162,5 cm. - exkluzivní Epson tiskové prostředí - pro operační systém Windows i MAC - plug-in do Adobe aplikací (Elements, Photoshop, Illustrator, InDesign) a samostatná aplikace (jpg, tiff, pdf) - využití všech hi-tec funkcí Epson - extrémní přehlednost - skládání zakázek vč. automatické či manuální rotace - automatické či manuální centrování obrazů na zvoleném archu v horizontální i vertikální ose - náhled (softproof) je přirozenou součástí vč. simulace bělosti média - co vidím, to tisknu: součástí náhledu jsou i zvolené ořezové a kalibrační značky - funkce zrcadlení jako podpora pro snadnou výrobu pláten napínaných na rám - současný tisk na více Epson tiskárnách (paralelismus) - možnost upgradu na verzi PRO, která efektivně řídí Epson SpectroProofer (výroba vlastních ICC) - možnost upgradu na mirage DIGIgraphie edition - mirage není RIP, mirage je VÍC!
I have a question about the product Mirage Master Canon Edition v3 Dongle DEA
I do not want to miss anything
Here you can subscribe to events and news in our product range
- you can simply unsubscribe.