Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Hosté výstavy

Jan Kasl

Fotograf

Nikdy nezapomene na okamžik, kdy si uvědomil, jaký potenciál skrývá samotné fotografování. Že to není jen o perfektním načasování, zachycující jeden jedinečný okamžik v epickém počasí, ale mnohem více! Zjistil, že to je nejlepší způsob, jak projít se všemi svými kreativními nápady a prezentovat tyto momenty odlišně, bez hranic představivosti. Více zde. 

www.jankaslphoto.com

Peter Mercell

Fotograf

Od športovca a sponzorovaného skateboarditu, cez team managera/trenéra/reportéra sa Peter Mercell v roku 2012 po doštudovaní  Technickej Univerzity vo Zvolene presunul do Prahy, kde začal pôsobiť ako hlavný fotograf Board Magazínu. Dodnes má 8ročnú prax v printovom médiu a od roku 2015 sa venuje projektu Monuments, ktorý úspešne odprezentoval v troch krajinách (CZ/SK/PL)."

Vítek Ludvík

Porotce a fotograf Red Bull Illume 2016

Český fotograf a filmař Vítek Ludvík se narodil v roce 1973 na Vysočině. Na základě úspěchů v oblasti sportovní fotografie je známý po celém světě hlavně jako fotograf adrenalinových sportů a volného pohybu v přírodě. Díky jeho přirozenému talentu vystihnout skutečný příběh opravdových lidí se účastní těch nejzajímavějších projektů, nejčastěji pod hlavičkou Red Bull Media House, jeho záběr je však mnohem širší. Více zde. 

www.vitekludvik.com

Rudolf Stáhlich

Porotce, fotografi Red Bull Illume 2016 a šéfredaktor časopisu FotoVideo a „dvojwebu“ ifotovideo.cz

Miluji média a hrozně rád je tvořím a předělávám. V tomto roce se mimo jiné už dvacátým rokem starám o v současnosti jediný ryze český, fotografický měsíčník FotoVideo a jeho celou digitální skupinu. Do současnosti jsem se podílel na vzniku a redesignech více než sedmdesáti českých i zahraničních tiskových a internetových médií a lidé se mne ptají, kde na to beru čas? Já jim odpovídám: „Chce to být aktivní od začátku, od malička.“ Více zde.

Bára Reichová

Fotografka Olympiády Rio 2016

Barbora Reichová je sportovní fotografka pracující pro deník Sport. Vystudovala střední odbornou fotografickou školu a krátce po škole se vrhla do vod novinářského fotografie. Nyní studuje Institut tvůrčí fotografie při Slezské univerzitě v Opavě. Je jednou ze dvou českých momentálně působících fotografek žen, jejichž specializací je výhradně sportovní fotografie. Dokumentovala řadu významných sportovních akcí po celém světě, zápasy KHL, NHL, NBA, MS v hokeji, ME ve fotbale a zúčastnila se tří olympijských her. Je držitelka ocenění ze soutěže Czech Press Photo.

Míla Štáfek

Fotograf

Miloš Štáfek pochází z Chomutova a fotografuje už od dětství. Digitálním fotoaparátem začal fotografovat v roce 2006. Fotografuje takřka vše, ale nejvíc se zaměřuje na sportovní a krajinářskou fotografii a často fotograficky experimentuje. Klade důraz na kompozici a jak sám říká: Mám se pořád co učit.

Dan Vojtěch

Fotograf

Omlouváme se, ale Dana Vojtěcha na poslední chvíli potkaly pracovní povinnosti na Hawaji, takže se FomeiTop zúčastní pouze online během diskusního fóra k soutěži Red Bull Illume. Fotograf a kameraman, který vystudoval reklamní fotografii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Celosvětově znám jako průkopník nevšedních fotografických projektů ve sportovní a reklamní fotografii. Vítěz celosvětové fotografické soutěže Red Bull Illume. Více zde.

www.danvojtech.cz

Co Vás čeká?

Kudy k nám?

FomeiTop 2016

21. ročník prezentačné a predajnej výstavy pre fotografov

6. - 7. októbra 2015
Hradec Králové
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.