Zvoľte jazyk
Volajte: +421 244 450 339

Hosté FomeiTop 2019

Jan William Drnek

Fotograf

Vytvořit věrnou digitální kopii Muchovy Slovanské epopeje je úkol hodný nejen precizního profesionála, ale i nadšence se smyslem pro ten nejmenší detail. Jan William Drnek má navíc bohaté zkušenosti s velkoformátovou fotografií s vysokým rozlišením. „Inspirován zahraničními projekty, zahořel jsem před několika lety touhou realizovat věrnou reprodukci velkolepého uměleckého díla. Mé myšlenky a přání byly asi tak velké, že se během několika dnů změnily v reálnou nabídku udělat něco takového v českých podmínkách. Téma nebylo dané. Slovanská epopej mě napadla jako první a po dohodě s nakladatelstvím jsem dostal absolutní volnost k realizaci celé myšlenky,“ říká o vzniku díla její autor.

http://jwd.cz/

 

Tomáš Třeštík 

Fotograf

Tomáš Třeštík patří k nejznámějším a nejvyhledávanějším českým fotografům. Je synem dokumentaristky Heleny Třeštíkové a architekta Michaela Třeštíka. Vystudoval obor fotografie na FAMU. Před jeho fotoaparátem pózovalo již mnoho známých osobností. Mezi Pražany je proslaven také sérií sedmi portrétů letenských bezdomovců, vystavených v galerii Artwall, kteří kvůli policejnímu zásahu ztratili svoje útočiště a byli nuceni po řadě let opustit svoje "domovy". Kromě street fotografie se Tomáš věnuje i reklamní fotografii. V neposlední řadě jej zajisté všichni znáte díky jeho sérii "balkónovek".

https://www.facebook.com/tomas.trestik

 

Stanislav Petera

Fotograf

Stanislav se rychle zavedl v oblasti módních a reklamních fotografů v České republice. Zřizuje pověst pro inovaci a kreativitu svou obchodní známkou, tedy magickou atmosférou zahrnující unikátní výrobní postprodukci a rozsáhlý styling. Poté, co publikoval v předních módních časopisech (Harpers Bazaar, Elle, Dolce Vita, atd.), odjel do Paříže a posunul svou tvorbu při spolupráci s některými z nejlepších módních fotografů. Zatímco tam retušoval obrazy pro Vogue, teď fotí módu pro prestižní módní magazíny a věnuje se výuce fotografie a postprodukce v Light Garden Academy.

http://www.stanislavpetera.com/

 

Dušan Křístek

Fotograf

Fotograf Dušan Křístek (1978) žije a tvorí v Bratislave. Profesionálnej fotografii sa venuje od roku 1998 ako portretny a produktový fotograf pre printové médiá a rôzne vydavateľstvá. Od tej doby je podpísaný pod vyše 50 kuchárskymi knihami a desiatkami reklamných vizuálov. Posledných 10rokov sa venuje prevažne fotografovaniu jedla, v ktorom sa dostal medzi europsku špičku. V roku 2011 získal spolu s timom tvorcov cenu za jednu z najlepsich kucharskych knih na prestížnej celosvetovej súťaži GOURMAND World Cookbook Awards.

http://www.fproduction.eu/

 

Milan Formánek

Marketeer

Milan Formánek pracuje 13 let v marketingu Red Bull Media House. Otestoval různé přístupy na více jak 200 projektech a pomohl přes 100 světovým sportovcům a umělcům. Věnuje se také školením pro neziskovky, startupy, univerzity a vybrané firmy (Hospodářská komora, T-Mobile, Siemens, CAMP Institut plánování a rozvoje Prahy, ODIVI z Forbes 30pod30, Czechitas). Namíchal tuto praxi s teorií 300+ obchodních audio knížek a rád nasdílí své zkušenosti. Milana inspiruje propojování kreativců s novými technologiemi a byznysem. Jeho misí je zvyšovat etiku a estetiku marketingu.

https://formanek.bio/

 

Peter Mercell

Fotograf

Slovenský fotograf a skateboardista, který se od malička zaměřoval na audiovizuální tvorbu. V letech 2007-2012 byl profesionálním skateboardistou, od roku 2009 začal spolupracovat s magazínem Board a Dirtbiker, kde byl od roku 2012 do 2017 hlavním fotografem, za toto období vyfotografoval úctyhodných 45 čísel. Také je tvůrcem dvou filmových skate dokumentů Monuments I (2016) a Monuments II (2017), které mapují Balkánské zapomenuté Monumenty, tyto projekty se kromě velkého úspěchu na CZ/SVK/PL scéně mohou pyšnit nominací ve Zlatém Klinici 2016 v kategorií produktový design. Momentálně je šéfredaktorem Boardmag.cz.

http://www.boardmag.cz

 

Co Vás čeká?

Kudy k nám?

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.