Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Roman Sejkot, Václav Hlaváč: Kniha FOTOGRAFIE

Učebnice fotografie vznikla za vzácné konstelace 310. výročí existence ČVUT a finančního přispění světoznámých firem včetně firmy FOMEI. V Knize FOTOGRAFIE se potkává historie s nejmodernější technikou a nahlíží i do budoucnosti. Každý v ní najde to své, jak si to milovníci a studenti fotografie žádají. Trochu praxe dle jednoduchých receptů, maličko z historie technické i obsahové, špetku právní ochrany autora a jeho díla, trošku teorie fotografie a teorie umění a konečně i drby ze života slavných fotografů, jejich nesmrtelných a drahých děl. Kniha FOTOGRAFIE je malým shrnutím zkušeností z výuky na VŠ, SŠ a WS. Kniha FOTOGRAFIE slouží pro základní orientaci, je vhodným pomocníkem pro učitele, samouky i dobrým dárkem pro každého, neb kdo nefotí, ať se přihlásí… :))

Prezentace je kontaktní a Roman Sejkot bude vděčný za podněty publika.

1_Roman Sejkot, Václav Hlaváč: Kniha FOTOGRAFIE (od fotogramu k výpočetní fotografii). Nakladatelství Česká technika, Praha, 2017.
2_Albrecht Dürer: Ležící žena, dřevoryt, 1525. Sejkot, Hlaváč: Kniha FOTOGRAFIE (od fotogramu k výpočetní fotografii), 2017.
3_Roman Sejkot: Učitel a žák. Katedra kybernetiky, CMP, FEL ČVUT, Praha, 2013. Light Field Photography, www.SEJKOT.com.
4_Roman Sejkot: FINIS 11., 2006. Fotorealistická počítačová grafika. CGI.
5_Roman Sejkot: BLACK FLOYD, 1995. Fotogram.
6_Peter Homola: CENSORED, 2015. Zadní strana Knihy FOTOGRAFIE.