Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich používáním.
Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Výsledky + průběžný stav

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Jína Daniel 1200
2. Procingr Michal 1200
3. Steklý Lukáš 1200

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Nováková Marcela 1198
2. Tomášová Markéta 1198
3. Pechánková Karolína 1195

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hejduk Martin 1142
2. Kuřík Vojtěch 1135
3. Kunzl Tomáš 1105

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Zrůstová Adéla 1158
2. Smolíková Adéla 1146
3. Ticháčková Martina 1128

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Macl Přemysl 1150
2. Hejduk Marek 1132
3. Jína Martin 1076

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Černá Kateřina 1171
2. Hejduková Simona 1114
3. Valchářová Pavlína 1103

Kompletní výsledky 1. kola v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Steklý Lukáš 399
2. Procingr Michal 398
3. Košťál Josef 396

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Pechánková Karolína 399
2. Tomášová Markéta 394
3. Kavanová Berenika 394

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hejduk Martin 380
2. Kvarda Lukáš 369
3. Pecka Aleš 362

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Smolíková Adéla 382
2. Zrůstová Adéla 378
3. Ticháčková Martina 378

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hejduk Marek 377
2. Macl Přemysl 376
3. Jína Martin 373

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Černá Kateřina 392
2. Ludvíková Kateřina 381
3. Hejduková Simona 367

Kompletní výsledky 2. kola v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Steklý Lukáš 400
2. Sobotka Pavel 400
3. Jína Daniel 400

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Nováková Marcela 400
2. Pechánková Karolína 400
3. Tomášová Markéta 399

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hejduk Martin 390
2. Kuřík Vojtěch 389
3. Pecka Aleš 363

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Zrůstová Adéla 393
2. Ticháčková Martina 381
3. Smolíková Adéla 368

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Macl Přemysl 383
2. Hejduk Marek 371
3. Jína Martin 371

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Minarčíková Anna 373
2. Valchářová Kateřina 369
3. Hejduková Simona 367

Kompletní výsledky 3. kola v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Jína Daniel 400
2. Procingr Michal 400
3. Steklý Lukáš 400

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Farská Elena 399
2. Tomášová Markéta 399
3. Hradecká Nikol 399

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Kunzl Tomáš 376
2. Kuřík Vojtěch 367
3. Beran Dominik 343

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Smolíková Adéla 384
2. Ticháčková Klárka 376
3. Zrůstová Adéla 369

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Macl Přemysl 374
2. Kunrt Jaroslav 360
3. Hejduk Marek 360

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Černá Kateřina 385
2. Hejduková Simona 380
3. Valchářová Kateřina 339

Kompletní výsledky 4. kola v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Tomáš Jan 400
2. Procingr Michal 400
3. Steklý Lukáš 400

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Nováková Marcela 400
2. Hradecká Nikol 400
3. Tomášová Markéta 400

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Kuřík Vojtěch 379
2. Kavan Matěj 379
3. Kunzl Tomáš 374

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Zrůstová Adéla 387
2. Smolíková Klárka 380
3. Ticháčková Adéla 380

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Macl Přemysl 391
2. Hejduk Marek 384
3. Kunrt Jaroslav 373

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Černá Kateřina 394
2. Valchářová Pavlína 382
3. Valchářová Kateřina 379

Pořadí dorost - PDF ke stažení zde.
Pořadí junioři - PDF ke stažení zde.
Pořadí žáci - PDF ke stažení zde.

Žáci/žákyně

Příjmení a jméno Celkem
Jína Daniel 1200

Dorostenci/dorostenky

Příjmení a jméno Celkem
Zrůstová Adéla 1158

Junioři/juniorky

Příjmení a jméno Celkem
Černá Kateřina 1171

Přihláška


Důležité informace

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.