Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Výsledky + průběžný stav

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Kompletní výsledky 1. kola žácižákyně v PDF.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Krutina Matěj 400
2. Lorenz Miroslav 400
3. Ciler Vojtěch 399

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Bartoňová Kristýna 400
2. Procingrová Eva 400
3. Ticháčková Eliška 397

Kompletní výsledky 1. kola dorostenci / dorostenky v PDF.

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Procingr Michal 400
2. Steklý Lukáš 395
3. Jína Daniel 394

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hradecká Nikol 399
2. Ticháčková Klára 397
3. Farská Elena 394

Kompletní výsledky 1. kola junioři / juniorky v PDF.

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Kuřík Vojtěch 388
2. Kučera Jan 387
3. Hejduk Martin 384

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Smolíková Adéla 390
2. Plánská Veronika 377
3. Ficková Kateřina 374

Kompletní výsledky 2. kola žáci / žákyně v PDF.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. CILER VOJTĚCH TENZING 400
2. KRUTINA MATĚJ 400
3. FOUNĚ VÁCLAV 400

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. BARTOŇOVÁ KRISTÝNA 400
2. ŠLEHOFEROVÁ LADA 400
3. ŠLEHOFEROVÁ NELA 398

Kompletní výsledky 2. kola dorostenci / dorostenky v PDF.

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. JÍNA DANIEL 398
2. KOLB MATĚJ 388
3. PROCINGR MICHAL 386

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. TICHÁČKOVÁ KLÁRA 394
2. HRADECKÁ NIKOL 394
3. PECHÁNKOVÁ KAROLÍNA 389

Kompletní výsledky 2. kola junioři / juniorky v PDF.

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. KUČERA JAN 391
2. KAVAN MATĚJ 389
3. KUŘÍK VOJTĚCH 388

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. SMOLÍKOVÁ ADÉLA 393
2. HEJDUKOVÁ SIMONA 387
3. ŽÁKOVÁ BARBORA 382

Kompletní výsledky 3. kola v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Ciler Vojtěch Tenzing 400
2. Ciler Vendelín Ňima 400
3. Krutina Matěj 400

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Šlehoferová Nela 400
2. Bartoňová Kristýna 400
3. Procingrová Eva 398

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Steklý Lukáš 398
2. Jína Daniel 397
3. Procingr Michal 397

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hradecká Nicol 396
2. Ticháčková Klára 386
3. Farská Elena 385

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Žák Miroslav 380
2. Bača David 367
3. Kučera Jan 365

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1. Hejduková Simona 380
2. Kovačková Eliška 356
3. Krátká Michaela 350

Kompletní výsledky 4. kola  žactva v PDF ke stažení zde.

Žáci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Žákyně

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Kompletní výsledky 4. kola dorost v PDF ke stažení zde.

Dorostenci

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Dorostenky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Kompletní výsledky 4. kola  juniorů v PDF ke stažení zde.

Junioři

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Juniorky

Místo Příjmení a jméno Celkem
1.
2.
3.

Pořadí dorost - PDF ke stažení zde.
Pořadí junioři - PDF ke stažení zde.
Pořadí žáci - PDF ke stažení zde.

Žáci/žákyně

Příjmení a jméno Celkem

Dorostenci/dorostenky

Příjmení a jméno Celkem

Junioři/juniorky

Příjmení a jméno Celkem

Přihláška


Důležité informace

 Fomei_cup_2018