FomeiTop 2018

11.- 12. 10. 2018 v Hradci Králové v areálu FOMEI

Nenechte si ujít ani letošní ročník FOMEITOP, prodejní a prezentační výstavy pro fotografy. Jestli někde nesmíte chybět, tak je to právě FOMEITOP 2018. Bohatý program, velká jména a jejich věhlasné fotografie.

Proč přijít na FomeiTop?

  1. Inspirace - Poznejte příběhy, projekty a práci profesionálních fotografů a filmařů.
  2. Novinky - Zjistíte, co se děje nového a třeba vymyslíte nový business plán :-)
  3. Nové kontakty -  Seznamte se, diskutujte s kolegy a posuňte se ve svém oboru.

Kdo letos přijede?

  • Martin Stranka
  • Petr Hricko
  • Jan Březina
  • Petr Jan Juračka
  • Vít Mádr
  • Jan Šmíd
  • ....

Více o hostech

Program

Čtvrteční i páteční program je nabitý, dohromady zde bude probíhat 25 prezentací a seminářů. Každý den se navíc můžete těšit na stánky Nikon, Canon, PhotoRobot, CvakBus či výstavu Honzy Kasla.

Celý program

Registrace

Zaregistrujte se předem a získejte dvakrát vyšší slevu oproti těm, kteří se registrují až na místě. Sleva platí omezenou dobu na nákup sortimentu na Fomei.com. Pro využití slevy je nutné se FomeiTop zúčastnit. Váš slevový kód vám přiřadíme přímo na místě konání akce. Rezervace jsou možné do středy 10. 10. do 12 hodin.

Registrace

Soutěž - Ukaž, co v tobě je a my tvoji fotku ukážeme na FomeiTopu

Vítěznou fotografii vytiskneme ve velkém formátu a vystavíme na FomeiTopu. Fotografii si odneseš domů a ještě ti přibalíme dárkový balíček Fomei.

Soutěžíme ve třech kategoriích: portrét, sport a glamour, ze kterých naše porota vybere vítězné fotky. Do každé kategorie můžeš poslat jednu fotku.

Jak vyhrát? Přidej fotku pod tento příspěvek na Facebooku nebo ji dej na Instagram s hashtagem #fomeitopsoutez a kategorií, do které ji přihlašuješ #portret, #sport nebo #glamour.

Soutěžit můžeš do půlnoci 3.10.2018.

Pozvanka
 

Co Vás čeká?

Kudy k nám?

Jak to vypadalo v roce 2018?