Zvolte jazyk
Volejte +420 495 056 500

Hosté FomeiTop 2018

Martin Stranka

Fotograf

Jeho osobitý způsob vidění fotografií se pohybuje mezi sněním a probuzením. Martin vytváří obrazy, které se zdají být jako statické snímky z filmu - balancují na hranicí mezi fantazií a skutečností. Fotku vnímá jako prostor, kde nachází čistou rovnováhu a klid.

https://www.martinstranka.com/

 

Petr Hricko

Fotograf

Petr Hricko patří k nejzajímavějším zjevením na fotografické scéně posledních let. První, co si zapamatujete, je jeho fotografický styl. Snové fotografie s modrým nádechem, levitujícími lidmi a předměty, mystické fotografie přírody nejen z Islandu, které vás vtahují do děje.

http://www.petrhricko.cz/

 

Petr Jan Juračka

Fotograf

Miluje všechny typy světla, barev i tvarů. V současné době se fotografii věnuje zejména na půdě Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde fotí pomocí světelných i elektronových mikroskopů, bezdrátově řízených blesků a časosběru. Kromě těchto aktivit také podlehl kouzlu rádiem řízených vrtulníků a filmu. A co je pro něj asi nejtypičtější - vše co dělá, dělá s naprosto fanatickým zaujetím.

http://petr.juracka.eu

 

Jan Šmíd, Master QEP

Fotograf

Za svoji tvorbu pravidelně sklízí ocenění ve fotografických soutěžích po celém světě a medaile již přivezl ze soutěží od Los Angeles, přes Londýn, Moskvu, Tokyo až po Melbourne. Je držitelem nejprestižnějšího fotografického titulu - Master QEP (Master Qualified European Photographer), který doposud získalo ze 70ti tisíc potenciálních uchazečů pouze 70 fotografů, a to za 30ti letou existenci tohoto titulu.

http://www.smidphotography.com

 

Jan Březina

Fotograf 

Od studia na MFF UK se věnuje digitálnímu zpracování obrazu, fotografii a moderním technologiím. Spojení fotografie a počítačové grafiky ho nejen fascinuje, ale pomáhá mu dělat to, co má nejraději - krásné, pozitivní a energií nabité fotografie.  

http://www.jbrezina.cz

 

Jan Novák

Fotograf, produktový specialista 

Vystudoval školu SPŠ el-it v Dobrušce, kde propadl multimédiím a naučil se základy fotografování. Zaměřuje se na portrétní a sportovní fotografii. Portréty rád upravuje a zdokonaluje v následné postprodukci. Má rád akční sporty, kterým se i aktivně věnuje. Můj fotografický projekt wakeboard (https://www.redbull.com/cz-cs/showcase-foceni-wakeboarding-tipy) vyhrál v projektu Red Bull Show case.

https://www.instagram.com/novak.photo.hk/
https://www.facebook.com/novillumination

 

Peter Brichta 

Fotograf

Od začátku fotografování zkoušel mnoho různých stylů jako studiový a tiskový fotograf. Nyní Peter pracuje jako sportovní a komerční fotograf a fotí například pro Red Bull a další klienty. Vždy, když Peter fotí sport, zkouší nové věci, například možnosti práce se světlem, moderní techniky nebo kompozice, aby dosáhl opravdu zajímavé fotografie. Více zde.

www.pbphoto.sk

 

Vít Mádr

Fotograf

Fotografií se živím od roku 1988, od jara roku 1989 jsem přešel na volnou nohu a fotografie se stala tím hlavním, čím se od té doby živím. Nečekejte však na mém místě pouhého rutinéra, který již "vše fotil a tak ho to tak moc nezajímá". Naopak: fotografie mne stále nepřestala bavit, je mým hlavním koníčkem a pokud to jde, věnují jí všechno. A tak také přistupuji k zakázkám, ať jde o ty velké od reklamních agentur či velkých firem či o ty malé od malých firmiček nebo rodin a jednotlivců. Fotografie mne naučila nejen vnímat prostor a jeho možnosti, pracovat se světlem a jeho potenciálem a vymýšlet neprošlapané cesty fotografické kreativity, ale i pečlivosti a svědomitosti. Věřím, že tomu tak je, nakonec: svědčí o tom mnoho mých stálých klientů, z nichž s některými se stýkám už více než dvacet let...

http://www.studiomadr.cz/

Noro Šlachta

Galerista

Galerista Norbert Šlachta miluje umenie a umelecké predmety a priznáva, že prostredníctvom umenia chce slúžiť ľuďom. Rodáka z Bratislavy priviedla do neďalekej Trnavy pred viac ako 25 rokmi príležitosť poskytovať reprografické služby. 

https://www.slachta.gallery/

Kuba Misík

Fotograf

Jakub Misík je profesionální fotograf z Hradce Králové, který se věnuje převážně svatební, reportážní a komerční fotografii. Je autorem brandu CVAKMAT, se kterým vyhrál v roce 2015 podnikatelskou soutěž Rozjezdy v Hradci Králové. Jedná se o mobilní zábavní fotobudku, která baví lidi napříč všemi věkovými kategoriemi. Jeho specialitou je novinka CVAKBUS, první a jediná fotobudka zabudovaná do krásně zrenovovaného vozu Škoda 1203.

Co Vás čeká?

Kudy k nám?

Nechci, aby mi cokoliv uteklo
Zde se můžete přihlásit k odběru akcí a novinek v našem sortimentu
- odhlásit se můžete jednoduše.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.