FOMEI jede k vám! - České Budějovice

9. 12. 2021
10:00
10. 12. 2021
15:00

FOMEI jede za vámi, přijďte se podívat a otestovat si naše výrobky. K vidění bude nejen naše stálá nabídka dalekohledů, puškohledů a pozorovacích dalekohledů, ale také novinky roku 2021. Předváděcí akce se bude konat na prodejně Merkuria v Českých Budějovicích.

Image 0

Novinky, které budete moci vyzkoušet:

Dalekohledy řady FOREMAN PRO XLD

Druhá generace špičkových dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD se dočkala klasického loveckého provedení 8x56 PRO ED. Jedná se o dalekohled s vynikající světelností a hranovou ostrostí až do krajů zorného pole. Model, u kterého nemusíte řešit žádný kompromis! Dalšími novinkami letošního roku jsou dalekohledy 8x42 a 10x42 FOREMAN PRO XLD jejich hlavní předností je velké zorné pole a čistota obrazu.

Více informací o dalekohledech FOREMAN ➔

Puškohled FOMEI 3-18x56 Foreman HTC PRO Lock

Zlomovou novinkou v nabídce puškohledů FOMEI je model 3-18x56 Foreman PRO HTC Lock. Do výčtu jeho předností patří např. velký rozsah zvětšení 3-18x, průměr objektivu 56mm nebo elektronické ovládání intenzity červeného bodu. Novinkou jsou uzamykatelné rektifikační věžičky! Velký rozsah zvětšení předurčuje nový Foreman pro široké využití v myslivosti a díky nastavitelné korekci paralaxy také pro sportovní střelbu.

Více informací o puškohledech FOREMAN ➔

Nové kolimátory FOREMAN RDT2 a RDM3

Nové modely odolných kolimátorů, vhodných jak pro klasické kulovnice, tak i pro samonabíjecí zbraně a brokovnice.

Více informací o kolimátorech FOREMAN ➔

Image 1

Prezentace bude probíhat zde: